Özel numaradan arayanları bulma

Ice Wizard TR

Yeni üye
11 May 2021
16
5
Arkadaşımı özel numaradan arayıp arabanızda çantam kalmış onu bana ulaştır diye ısrar eden biri var nasıl bulabiliriz?

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
3
115
Oslo
Merhaba,

Gizli numarayı normal olarak bulmanız imkansız diye biliyorum. Eğer arayan kişiden rahatsız iseniz savcılığa vererek numarasını öğrenebilirsiniz diye biliyorum.

Saygılarımla,

ZiksthemW

27 Ocak 2023
70
11
Özel numaraları takip etmek için birkaç yol var. Birincisi, cep telefonunuzun arama kayıtlarını incelemek. Bu, arayan kişinin numarasını görmenizi sağlar. İkincisi, bir özel numara takip servisi kullanmak. Bu servisler, arayan kişinin numarasını ve kim olduğunu belirlemenizi sağlar. Üçüncüsü, bir cep telefonu casus yazılımı kullanmak. Bu yazılım, arayan kişinin numarasını ve kim olduğunu belirlemenizi sağlar. Ancak, bu yolların herhangi birini kullanmadan önce, yasalara ve kişisel gizliliğinize saygı göstermeniz önemlidir.

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
7
786
root
Merhaba,
Özel numara bilgilerini servis sağlayıcıları daima gizli tutmaktadır, asla yasadışı yollarla öğrenemezsiniz. Ancak savcılık kararı ile erişilebiliyor diye biliyorum.

Ice Wizard TR

Yeni üye
11 May 2021
16
5
Özel numaraları takip etmek için birkaç yol var. Birincisi, cep telefonunuzun arama kayıtlarını incelemek. Bu, arayan kişinin numarasını görmenizi sağlar. İkincisi, bir özel numara takip servisi kullanmak. Bu servisler, arayan kişinin numarasını ve kim olduğunu belirlemenizi sağlar. Üçüncüsü, bir cep telefonu casus yazılımı kullanmak. Bu yazılım, arayan kişinin numarasını ve kim olduğunu belirlemenizi sağlar. Ancak, bu yolların herhangi birini kullanmadan önce, yasalara ve kişisel gizliliğinize saygı göstermeniz önemlidir.
Teşekkürler 😀

gizli numaraya erişim asla salanamaz ancak mahkeme kararı ile şirketten istenir
Teşekkürler 😀

Merhaba,
Özel numara bilgilerini servis sağlayıcıları daima gizli tutmaktadır, asla yasadışı yollarla öğrenemezsiniz. Ancak savcılık kararı ile erişilebiliyor diye biliyorum.
Teşekkürler 😀

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.