Özgecan'ın katili Suphi Altındöken öldürüldü

13 Ara 2015
246
0
Vancouver
Arkadaşlar yorumlarınıza dikkat edin.Tek bir varlık , bir insanın canını alır.Oda Allahtır.Her insanın yaşama hakkı vardır.Elbetteki Onu Desteklemiyorum.o Canı alan kişide diğer dünyada hesabını verecek.Bu benim fikrim.Altını çizeyim adam elbette suçlu adalet vermiş ömür boyu hapsi zaten

dakszz03

Katılımcı Üye
8 Mar 2016
779
0
Arkadaşlar yorumlarınıza dikkat edin.Tek bir varlık , bir insanın canını alır.Oda Allahtır.Her insanın yaşama hakkı vardır.Elbetteki Onu Desteklemiyorum.o Canı alan kişide diğer dünyada hesabını verecek.Bu benim fikrim.Altını çizeyim adam elbette suçlu adalet vermiş ömür boyu hapsi

NEYSE alllh islah etsin

sirk3

Yeni üye
3 Nis 2016
24
0
adana
silah sesine koştukta müdür sokmadı içeri. oda da baba oğul kalıyolardı zaten. kimin yaptığınıda söylemiyolar. ama aklıma gelen bi kaç isim var tabi...

gghhpp

Üye
21 Şub 2016
104
0
Ozgecan gibi niceleri var susan...

Suphi gibi nice zengin züppe var katil olan...

Ne kadar çok ozgecan var susturulmaya çalışılan...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.