Panel sorgulamalarında fotoğrafıma erişilebilir mi?

serdartasci

Yeni üye
16 Tem 2023
26
8
Merhaba arkadaşlar ismim soyismimle fotoğrafıma sahip biri tarafından tehdit altındayım.Beni ve ailemi bulacağını söylüyor şahıs,büyük ihtimalle bulabilmek adına panel kullanacak.Acaba panel yoluyla fotoğrafımı bulup böylelikle kim olduğumu bulabilir mi?Fotoğraf içeren paneller var mıdır?

Cevabınız için tesekkür ederim.

serdartasci

Yeni üye
16 Tem 2023
26
8
Açıkçası 5tl ile 5000tl arasında fark var 5000tlde ayıptır söylemesi donunun rengine kadar bulur
Bulabileceğini öğrenmiş oldum hocam ama mesele bunu bana belli edebilecek mi ya da ailemi rahatsız edebilecek mi?Bunu yaptığı takdirde kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme suçunu işlediğini tescillemis olur ve bana savcılığa gitmek için delil verir,kendini yakar yani

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,023
519
localhost
Bulabileceğini öğrenmiş oldum hocam ama mesele bunu bana belli edebilecek mi ya da ailemi rahatsız edebilecek mi?Bunu yaptığı takdirde kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme suçunu işlediğini tescillemis olur ve bana savcılığa gitmek için delil verir,kendini yakar yani
Dediğim gibi 5tl ise bişey yapamaz ama 5000tl ise bir ihtimal ayrıca bu kişisel veri kanununa aykırı bişey direk hapis yatar çok üst düzey değilse pek bi işe yaramaz para çekebilmesi için üst düzey olması lazım ve bunuda 12 yaşındaki veletin yapabilceğini sanmıyorum aileni ve seni rahatsız etmek için ya benim yazdığım whatsapp bomberi kullanırki sahte numara değilse naneyi yer ama diğer sms boomberi kullanırsa bilemem sonuçta o smsler şirketlerden gidiyo smsler yağdırarak rahatsız eder sizi ve seni ailenin ve senin bilgilerini yaymakla tehdit ediyorsaki + ceza süresi buda korkuta bilir datanızı yayabilir en iyi yöntem kişinin ip adresini tespit edip polise bildirebilirsn kişiyi biliyorsan yine polise şikayet etmelisin ben ihbar ettim 10 yaşındamı 12 yaşındamı neydi ne hikmetse hapse girmedi ama polis amcalar uğradı kapısına

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.