Para kazanma teknikleri

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1
Selam dostlar anket doldurarak video izleyerek oyun oynayarak para kazanabileceğimiz yöntem varmıdır site,uygulama vs.?

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Anket işi genellikle uzun zamanlar aralığında ve garanti olmuyor, size birkaç öneri vereceğim.
İnternet üzerinden para kazanmak önü çok açık bir yol gibidir. Burada birden fazla çeşit bulunmaktadır. Grafik Tasarımcılığı, Sosyal Medya Mühendisliği, YouTube içerik üreticisi, Tiktok üzerinden bile para kazanabilen insanlar var. Burada tamamen iş size kalmış, hangisi üzerinden para kazanabilirim diye düşünmelisiniz. Neye yeteneğiniz yatkın bunu kendinizle tartışmalısınız. Mesela Grafik konusunda yeteneğiniz var ve iyisiniz. Grafik içeren forumlara üye olarak burada paralı tasarımlar yaptırabilirsiniz. YouTube'da içerik üretenleri bulup Tasarım+Banner yapabilirsiniz. Yani anlayacağınız iş tamamen sizde ve araştırmanızı kalmış bir durum.
Aynı şekilde bir blog sitesi açarak da para kazanabilirsiniz.
Ben ekonomi kafama güveniyorum da diyorsanız, kripto para işine de girebilirsiniz.
Kısacası seçenek çok, bu tamamen sizin yeteneğinize ve ilgi alanınıza bağlıdır.

Saygılarımla.

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,433
33
1,500
K E R K Ü K
3-4 saatlik uğraş ile anket doldurarak 0,22 dolar kazanabilirsin.
ben denedim fazla birşey kazanamıyorsun.
çok kazanacağım birşey lazım diyorsan html, css ,js öğren çeşitli yerlerde çeşitli siteleri çeşitli fiyatlara satarsın az para değil insanlar bununla eve ekmek götürüyor.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Merhaba,

Youtube Kanalı Açmak (Sevdiğiniz bir şeyleri ve ya yeteneklerinizi çekerek video yükleyebilirsiniz.)

Twitter Hesabı Açmak (Gündem konuları ve trend topicleri ile karşımıza çıkan Twitter, para kazanmanızı da sağlıyor. Facebookta olduğu gibi yüksek bir takipçi sayısına ulaşabilir ve takipçilerinizin sizinle etkileşimini iyi yapabilirseniz, firmalar sizinle iletişime geçerek reklamını yapmanızı isteyebilirler.)

Facebook Hesabı Açmak (Hesabı yüksek bir takipçi sayısına ulaştırabilir ve etkileşimleri artırarak para kazanabilirsiniz.)

Instagram Hesabı Açmak ( Instagramı biraz kurcaladığınız zaman yurt dışında getirdiği ürünleri satan veya el emeği göz nuru tasarımları satan birçok kişiyle karşılaşırsınız. Neden siz de bu kişiler arasındaki yerinizi almıyorsunuz?)

Görev Yap Siteleri ( Sizlere görev veriliyor, bu görevleri yaptıkca hesabınıza para ekleniyor. Bu Sayede para kazanabilirsiniz.)

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
4
199
Selam dostlar anket doldurarak video izleyerek oyun oynayarak para kazanabileceğimiz yöntem varmıdır site,uygulama vs.?
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar Dostum;
Senin anlattığın teknik ile yani video izleyerek, oyun oynayarak, anket doldurarak para kazanma olayı aşırı sıkıntılı bir olay. Sana daha kolay yöntemler vermeye çalışacağım. Önce bir plan belirle yani internet üzerinde bir tek anket doldurarak, oyun oynayarak, video izleyerek kazanamazsın. Daha çok mesela Grafik Tasarım yapabilirsin. Veya Yazılım yapabilirsin Site yapıp. Ya da içerik üreticisi de olabilirsin. Biraz bilgi birikimi gerekir ve biraz ücret. Reklamları vs yaptıktan sonra sende kazanmaya başlarsın. Şimdiden kolay gelsin. Umarım istediğin işlemi yapabilirsin. İyi günler dostum. İyi forumlar :).

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar Dostum;
Senin anlattığın teknik ile yani video izleyerek, oyun oynayarak, anket doldurarak para kazanma olayı aşırı sıkıntılı bir olay. Sana daha kolay yöntemler vermeye çalışacağım. Önce bir plan belirle yani internet üzerinde bir tek anket doldurarak, oyun oynayarak, video izleyerek kazanamazsın. Daha çok mesela Grafik Tasarım yapabilirsin. Veya Yazılım yapabilirsin Site yapıp. Ya da içerik üreticisi de olabilirsin. Biraz bilgi birikimi gerekir ve biraz ücret. Reklamları vs yaptıktan sonra sende kazanmaya başlarsın. Şimdiden kolay gelsin. Umarım istediğin işlemi yapabilirsin. İyi günler dostum. İyi forumlar :).
Dostum kısa sürede para kazanabileceğimiz freelancer siteleri varmı?

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
4
199
Tekrardan Merhaba, İyi Forumlar Dostum;
Kısa Sürede dediğin benim bildiğim Türkiye de büyük olan bionluk.com var ama hiç kullanmadım bir çok arkadaşlarım bu siteyi kullanarak satış yapıyor. Şimdiden kolay gelsin. Umarım istediğin işlemi yapabilirsin. İyi günler dostum. İyi forumlar :).

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
825
158
Liverpool UK
1) Neleri bildiğine
2) Ne yetkinlikte bildiğine
3) Ödeme alabilme şartlarını sağlayıp sağlayamadığına
4) İş alabilecek kadar güven verip vermediğine
5) Bildiğin işte sektörün kalabalık olup olmamasına vb. şeylere bağlı. Sen hangi şartları sağlıyorsun?

Niko7THT

Üye
20 Nis 2020
132
1
21
Merhaba değerli üye: Aşağıdakı yöntemler yardımcı olabilir
1.Youtube

2.Blog yazmak

3.Kitab yazmak;(elektron olabilir)

4.Instagram

5.Google Reklamları

6.Site kurmak

7.Udemy

8.Upwork

9.Makale yazarak

10.Vlator

11.Flverr

12.Çeviri yaparak

13.Freelancer

14.Artway

15.Online marketler ve s

Bu yöntemlerle siz para kazanabilirsiniz.Bunlardan en gelirlisi olan blog yazmak konusunda bilgi vericem

1. Ne tur bloglar yazacağınızı hedefinizin ne olduğunu belirleyin. O alanda araştırmalar yapın.İlk araştırıp yazdığınız yazılar bir kitle tarafından sevilmeye bilir. Böyle bir durum olduğunda ben bu şekilde yazı yazmayı bırakayım demek olmaz hedef kitlene yönelmeli ve daha çok araştırma yapmalısınız asla vazgeçmek yok. Yazıya başladığınızda caniniz sıkılabilir aklınıza bir şey gelmeye bilir telaş etmeyin ilk önce araştırın okuyun anlamaya çalışın baslarken o dakika gidip Google'de benzer konularını içeriklerini direk olarak seçmeyin. Zaten araştırıp öğrendikten sonra gelişeceksiniz

2.Önerilen platformlar.

İlk başladığınız için para vermek istemiyorsanız bunun için bazı platformlar mevcut.

wordpress.com

blogger.com

tumblr.com

Bu platformlar sayesinde kendinizi geliştirebilir,ve gelişdikten sonra para kazanabilirsiniz

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
144
41
Merhabalar,
Yanlis anlamadigim kadari ile cok fazla ugrasmadan youtube kanali,instagram sayfasi gibisinden isler yapmayarak para kazanmak istiyorsunuz.Size daha onceden kullanmis oldugum ve odeme aldigim WowApp uygulamasini onerebilirim.Eger telefonunuz android isletim sistemi ise sizin isinizi kolaylastiracak sekilde bircok anket,reklam,oyun,forum doldurma gibisinden para kazanmak icin yapabileceginiz bircok secenek mevcuttur.YouTube araciligi ile WowApp uygulamasini arastirmanizi tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.