Parapsikoloji Kategori Önerisi Hk.

Kategori açılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Açılabilir tabii,açılamazlık gibi bir durum yok zaten fakat bu kadim bilgilerin ayrı bir kategorisi olmalı.Nasıl Hack hakkındaki kadim bilgiler Web ve Server Güvenliği kategorisine açılıyor ise aynı şekilde. :)

Ha onun haricinde bu öneriye bir alternatif olarak " Garip Olaylar +16 " kategorisinin ismi "Parapsikoloji" olarak değiştirilip bunun yanında kurallar ve içindeki konular da parapsikolojiye uygun olarak değiştirilebilir.

Eger oyle bir katagori acilirsa anlasmazlik da cikabilir sen x katagorisini istiyorsun,forum tarafindan bir sorun yok tamam acildi ama bir diger adam x katagorisi acildi y de acilacak der z vs vs gider off topic bolumunde acilmasi en uygundur bence. Tabiki muhakeme udynindir :)

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat
Eger oyle bir katagori acilirsa anlasmazlik da cikabilir sen x katagorisini istiyorsun,forum tarafindan bir sorun yok tamam acildi ama bir diger adam x katagorisi acildi y de acilacak der z vs vs gider off topic bolumunde acilmasi en uygundur bence. Tabiki muhakeme udynindir :)

Anlaşmazlık gibi bir durum olamaz,kimse x kategorisi açıldı hadi y de açılsın diyemez.Öneri yapılır,üdy tarafından değerlendirilir kabul edilirse açılır.Kadim konuların,kendi kategorisinde toplanması daha iyi olacaktır aksi durumda off-topic karışır,amacından sapar. :)
Ayriyeten bu tür konular çok büyük destek ve ilgi alıyor.Forumun hitinin artışına bile sebep olabilir böyle bir kategori.

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Anlaşmazlık gibi bir durum olamaz,kimse x kategorisi açıldı hadi y de açılsın diyemez.Öneri yapılır,üdy tarafından değerlendirilir kabul edilirse açılır.Kadim konuların,kendi kategorisinde toplanması daha iyi olacaktır aksi durumda off-topic karışır,amacından sapar. :)
Ayriyeten bu tür konular çok büyük destek ve ilgi alıyor.Forumun hitinin artışına bile sebep olabilir böyle bir kategori.

Olur kardesim,olur cunku adam der boyle bir katog. Varsa boylede olsun der udy yi mesgul eder dusunsene 808.736 uyeden 10 bini katagori istiyor :) 'bence' udy ninde karari off topic katagorisi olacaktir :) UDY ile bir gorus pm olarak :)

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Eğlence Geyik İslam ve İnsan Grafik Tasarım Gibi Kategorileri Kapatsınlar O Zaman

dostum grafik tasarım bilgisayar grafik tasarımı olduğu için forum için uygun islam ve insan elbette olucak bu tür konuların hepsinin açılması için o kategori uyabilir eğlence geyik foruma neşe katıyor o zaten kesinlikle olmalı olmazsa forum çok sıkıcı olur bence

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Kendi kişisel gelişim ve insan psikoloji yazılarımı da sizinle paylaşabilirim. Güzel konu olmuş inşallah böyle bir çalışma olur.

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Off Topic kategorisinin açıklamasını okuyunuz. Böyle bir kategori açılması gereksiz olacaktır.

Aynı zamanda parapiskoloji kategorisi yerine Off Topic'e konu açabilirsin.

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Eğlence Geyik İslam ve İnsan Grafik Tasarım Gibi Kategorileri Kapatsınlar O Zaman

Bir de dostum, insanların kullandıkları parody kimliklerinin arkasında taşıdıkları benliklerini her daim kullanıcı platformlarına yansıtırlar. Senin kendini geliştirmen demek sadece alalnınla ilgili çalışmalar değil, ruh sağlığın ve kişisel tecrübelerinle sağlanan bir gelişim sürecinde de olman gerekiyor. Böylelikle hem alanında hem de hayatında başarılı olma yolunda büyük adımlar atmış olursun. Buradaki her insanın bu bilgilere ihtiyacı var. Büyük firmaların örneğin; apple, microsoft. Bu kuruluşların sahipleri özel eğitimler, yol gösterici bilgiler edinirler ve kendi kişisel gelişim uzmanları vardır. Konferanslara katılırlar, tüm şirkete konferans düzenletirler. Bizim de buna ihtiyacımız var.

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Bir de dostum, insanların kullandıkları parody kimliklerinin arkasında taşıdıkları benliklerini her daim kullanıcı platformlarına yansıtırlar. Senin kendini geliştirmen demek sadece alalnınla ilgili çalışmalar değil, ruh sağlığın ve kişisel tecrübelerinle sağlanan bir gelişim sürecinde de olman gerekiyor. Böylelikle hem alanında hem de hayatında başarılı olma yolunda büyük adımlar atmış olursun. Buradaki her insanın bu bilgilere ihtiyacı var. Büyük firmaların örneğin; apple, microsoft. Bu kuruluşların sahipleri özel eğitimler, yol gösterici bilgiler edinirler ve kendi kişisel gelişim uzmanları vardır. Konferanslara katılırlar, tüm şirkete konferans düzenletirler. Bizim de buna ihtiyacımız var.

Ben Açılmasın Demiyorum Ben Açılmasından Yanayım Bazı Kişiler Sadece Hack Platformuyuz Diyor

forum hack forumu medyum forumu değil ki asıl amacından çıkar forum ozaman

Hack forumunda bence bu kategoriye gerek yok garip + 16 ve off topice açılabilir.

dostum grafik tasarım bilgisayar grafik tasarımı olduğu için forum için uygun islam ve insan elbette olucak bu tür konuların hepsinin açılması için o kategori uyabilir eğlence geyik foruma neşe katıyor o zaten kesinlikle olmalı olmazsa forum çok sıkıcı olur bence

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat
Öneri konularına gereken önem verilmeli,öneriler olumlu/olumsuz cevaplanmadan kapatılmamalıdır.
Yetkililerin öneriyi incelemesini talep ediyorum.Kaç haftadır burada olmasına rağmen,olumlu/olumsuz dönüş yapılmadı.
Ayriyeten;
Önerinin daha fazla üyeye iletilmesi için;
>Güncel.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.