Parayla rat-cypterfud ögretecek !

baypipo1316

Katılımcı Üye
22 Eyl 2013
271
0
Arkadaşlar rat kullanımında server fudlamada prof arkadaşlar da n para karşılıgı ogrenmek istiyorum ilgilenenler mesaj atsın !

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
emin ol içinde ıstek yoksa para versende 1 gram bırsey ogrenemezsn içinde istek varsa okumadıgın dokuman kalmaz bu forumda yok yok cunku ben hack ıslerınden anlamam ama rat olayına kafamı cok takmıstım ve ogrendım ılk once darkcomet ı ogrendm denedım mıllete yedırdım bırsekılde sonra sıkıldım cunku o ısın sonu yok ve bıraktım snnde boyle olman lazm arasıtr kendıne hedf belırle benım hedefım o rat lıstesınde 1 kısıyı gorebılmektı gordum fazlasını gordm ama hedefıme ulastım sonucta o yuzden foruma gelıp para vaadınde bulunup bırseyler ogrenmeye calısma arastır herseyı oku kendı kendıne ogrenırsın zaten vıdeoları ızle zaten bı zaman snra mantıgı kavrıyosun ama yınede senbılırsn. iyi forumlar

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Arkadaşlar rat kullanımında server fudlamada prof arkadaşlar da n para karşılıgı ogrenmek istiyorum ilgilenenler mesaj atsın !

trojen vırusler bolumunde sabıtlerde zaten butun ratların resımlı vıdeolu anlatımları mevcut ızleyerek ogrenebılırsın bunun ıcın ucret odemene gerek yok bıraz arastır forumu azımlı ol he crypter undetect konusundada zor bulursun ogretecek uye kı en zor ıstır undetected ısı full ud benden baska cıkarabılen yok zaten bu forumda

baypipo1316

Katılımcı Üye
22 Eyl 2013
271
0
hocam rat tamam ratı biliyorum. şimdi çalışıp çalışmadını anlamıyorum. 1 haftadır gece gündüz ugrasıyorum izlemedim video girmedim form kalmadı yok omuyor. yapamadım

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Forumu arastir kardesim parayla bile olsa burdan kimsenin yardim edicegini sanmiyorum kendini gelistir azimli ol zaten birgun uzman olup cikarsin kolay gelsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.