PARDUS'un windowsa üstünlükleri (tecrübelerimiz)

AssémbLer

Yeni üye
21 Ocak 2010
27
0
Mozilla Firefox - Mozilla Firefox
Google Chrome - Chromium
LimeWire - LimeWire
Bilgisayarım - /mnt/ [klasörü]
Ağ Bağlantılarım - Ağ Yöneticisi
MSN - aMSN

aklıma geldi bilgi olsun diye yazdım ;)

İmzamı OKUYUN

Pardusta Ve diğer linux dağıtımlarını kullanan kişilerin bildiği virüs
H1N1 :woott

mutafik

Üye
19 Eyl 2007
67
0
Arkadaşlar hemen balıklama atlamayın ben şu an pardus kullanıyorum ama bir ton problemim var.
1-ekran kartımı tanıtamıyorum(arkadaşların otomatik kuruyor dediğine sakın inanmayın).
2-windowstaki oyunlar kesinlikle çalışmıyor.
3-laptobu olanlar bilgisayarınızın özel tuşları kurulumu problem kendiniz tek tek ayarlıyacaksınız.
4-msn görüntülü sesli chat hayal oluyor..
5-facebookta videolar yarıda kesiliyor..(flashplayer problem)vs...
Arkadaşlar pardusun kendi sitesine girin ve forumlarından ekran kartı ıvır zıvır problemleri bir okuyun ne kadar aciz kaldığımızı anlarsınız.Malesef elimizdeki laptoplar ve masaüstü bilgisayarlar windows ile anlaşmalı üretim olduğu için en iyi performans yine windowsta alınıyor.
Parduscuların şu an beni düşman gibi gördüklerinin farkındayım ama malesef bunlar acı gerçekler..Unutmayın şu an pardus kullanıyorum..bana cevap yazmaya çalışmayın sadece problemlerimi halledin bende özür dileyeyim.ekran kartım ati 200m

AssémbLer

Yeni üye
21 Ocak 2010
27
0
Arkadaşlar hemen balıklama atlamayın ben şu an pardus kullanıyorum ama bir ton problemim var.
1-ekran kartımı tanıtamıyorum(arkadaşların otomatik kuruyor dediğine sakın inanmayın).
2-windowstaki oyunlar kesinlikle çalışmıyor.
3-laptobu olanlar bilgisayarınızın özel tuşları kurulumu problem kendiniz tek tek ayarlıyacaksınız.
4-msn görüntülü sesli chat hayal oluyor..
5-facebookta videolar yarıda kesiliyor..(flashplayer problem)vs...
Arkadaşlar pardusun kendi sitesine girin ve forumlarından ekran kartı ıvır zıvır problemleri bir okuyun ne kadar aciz kaldığımızı anlarsınız.Malesef elimizdeki laptoplar ve masaüstü bilgisayarlar windows ile anlaşmalı üretim olduğu için en iyi performans yine windowsta alınıyor.
Parduscuların şu an beni düşman gibi gördüklerinin farkındayım ama malesef bunlar acı gerçekler..Unutmayın şu an pardus kullanıyorum..bana cevap yazmaya çalışmayın sadece problemlerimi halledin bende özür dileyeyim.ekran kartım ati 200m

Ya bırak sen Linux kullanma git oyun oyna.Ayrıca ben pardus 2009 u kurdum hiçbir driver fln tanıtmadım algıladı.En iyi performans windowsta demişsin ben laptopa ilk windows kurdum forumlarda gezemiyordum wm player acık msn acık foruma gırmeye calıstıgımda pc öyle bir kasıyoduki çekilmiodu.Ubuntu kurdum msn acık Ubuntunun kendi media playerı acık ve ayrıca sanal pc acık ama hiç bişey açık değilmiş gibi hızlıydı.Şimdi kendi sorunun var diye başkalarının kullanmasına engel olma !

Son düzenleme:

multisense

Yeni üye
25 Eyl 2009
15
0
ben pardusu daha yeni yükledim ve galiba ekran kartı sorunu var.. film ya da video izleyemiyorum ama sesi geliyor. ekran kartım gforce 9600 modeli. acaba bunu nasıl halledebilirm ?

semasema

Katılımcı Üye
1 Eki 2009
307
0
ben bı kere kurmak ıstemıstım ama c surucusu sılınmıstı o yuzden bı daha kurmak mı aslaaaaaa

BrsKrdnz

Katılımcı Üye
7 Tem 2010
268
0
113
Mars
yüklemeyin arkadaşlar.. ben kendime güveniyodum çözerim diye baktım oo herkes güzel diyo herkes bişey diyo indirdim 600 mb attım cdye yükledim. ne oldu? hiç bişey olmadı :D yüklememenizi şiddetle öneririm bi çok eksigi ve sorunu var. şimdi bazıları dicek şöyleydi böyleydi. onlara tek sözüm :

bırakın bu işleri..

tamam kullanmayı bilene güzel ben hiç bişey bilmiyorum sz sonuna kadar haklısınız

Son düzenleme:

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
dr coder son sozu solemıs yanlız bılmıyolarsa sende yadımcı ol degılmı dr coder arkadaslar +ben bılgılenelım :D

dr.coder

Uzman üye
10 Eki 2009
1,508
0
Visual Basic Modul'u
her konuda söylüyorum... laptop um chipset değişimine gitti ve besleme yongalarıda oksitlenmiş...

arkadaşlar ben özel mesajı falan kapamadım... siz sorununuz olduğunda[her hangi bir profosyonel olduğum konuda]... ben cevap atarım er veya geç...

1 Ağu 2010
169
0
bende yükledim hiç bir sorun çıkmadı windows ve pardusu bir arda kullanı yorum sorun olmuyor ve arkadaslar c ye yüklediginde zaten pardus windows ı silmiyor windows sun üstüne kuruluyor ikisi bir arada yani:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.