Parrot Os VirtualBox bootloader-config hatası

19 Şub 2021
123
1
68
merhabalar Parrat OS'u kurmaya çalıştığımda bootloader-config 600 saniyede yanıt vermedi hatasını aldım
t1Xf5kGogrIc24u8PJBGm0YBtbFQdBlrgzAeHM9q5Aw.jpg
internette biraz araştırma yaptım bu hatayı alan başkalarıda var ancak doğru bir çözüm bulamadım.
Bu Hatanın Çözümünü Bilen Yardımcı Olursa Sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.