Pascal ile şifreli giriş programı //Ar-Ge Klübü //Coonnected

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
selamun aleyküm arkadaşlar
Bugün dosyalarımı kurcalarken not olarak kaydettiğim bi dosyaya rastgeldim , baktım pascalda şifreli giriş programı .
Sizlerle paylaşayım dedim .Pascalla ilgisi olanlar için yararı olacaktır .Alıntı aldığımı hatırlıyorum ama hangi siteydi tam hatırlamıyorum .
Umarım yararı olur .

Kod:
uses crt;
var
dad,ad,dsifre,sifre:string;
i:byte;
begin
clrscr;
dad:='Kullanmakİstediginkullanıcıadı';
dsifre:='Kullanacagınsifre';
for i:=3 downto 0 do
begin
textcolor(white);
if i=0 then
begin
clrscr;
gotoxy(25,20); write('Hakkın Bitti..');
break;
readln;
end;
gotoxy(1,1); write('Deneme Hakkın..',i);
gotoxy(12,20);write('Kullanıcı Adı..:'); readln(ad);
gotoxy(12,21);write('Sifre..:');readln(sifre);
if (ad=dad) and (sifre=dsifre) then
begin
clrscr; textcolor(white+blink);
gotoxy(25,15);write('Tebrikler..');
readln;
exit;
end
else
begin
clrscr;
gotoxy(12,10);Textcolor(red);
write('Kullanıcı Adı veya Sifre Yanlış..');
readln;
clrscr;
end;
end;
readln;
end
Birazını kontrol ettim ama hata yoktu bildğim kadarı ile .Yinede kullanacaklar hata varsaki nerde olacağını anlayacaklardır .O kadar zor bi dil değil zaten :D

TCU

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
818
0
26
|<Mars>|
yayınladığın kodları daha açıklayınıc birşekilde paylaşırsan iyi olur ne işe yarar flan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.