Paylaşım Sitem İçin Tavsiye ?

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0
Öncellikle Merhaba Değerli THT Sakinleri;

9 Nisan Kurucusu olarak ben ve 3 Editör Arkadaşım 2 De araştırmacı arkadaşım ile İşe başladık,
Sitemizin Amacı Hem hayata dair ilginç ve ders veren hikayeler paylaşmak hemde Peygamber Efendimizin Yaşadıkları Olayları üzerinden yeni nesille Peygamber Efendimizi tanıtmak.

İnternet üzerinden bir çok site açtım kapattım 4 yıılık bir tecrübe ile wordpress alt yapısını kullanarak blog sitesi açtım, Lakin daha önce bir çok site açmama rağmen hiç wordpress ile blog benzeri site açmamıştım bu yüzden bu konu hakkında biraz tecrübesizim.

THT Sakinlerinden isteğim sorularıma bilen kişiler tarafından en azında cevap gelmesi;

1. Blog sitemi nasıl yayabilirim, tanıtabilirim.

2. Gelir Nasıl elde edebilirim (Gelirin yarısını lösev, yetim Çocuklar Dernekleri gibi vakıf kurumlarına bağışlamayı planlıyoruz)

3. Sitemi nasıl geliştirebilirim (google üzerinden üst sırala çıkmak)

4.Sizce bu işe devam etmeli miyim ? sonunda elimizde patlamasın :)

5. Destek amaçlı her hangi bir yerden destek alabilir miyim ?

6. Site İçin Direkt Yardımcı Olacak Arkadaşlar Var mı ?

Şimdiden Tüm Cevaplarınız İçin Teşekkürler...

Not: Site linkini yasak olduğu için paylaşmadım isteyen arkadaşlarıma özelden atabilirim.
(Tema vb. gibi fikirlerini almak için)

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31

Çeşitli Web Siteleri İle Anlaşarak Karşılıklı Reklam Yapabilirsiniz.

2. Gelir Nasıl elde edebilirim (Gelirin yarısını lösev, yetim Çocuklar Dernekleri gibi vakıf kurumlarına bağışlamayı planlıyoruz)

Pek Fazla Yoğun Bir Miktarda Gelir Elde Edemezsiniz Ancak Eğer Siteyi Yeterince İlgi Çekici Detaylı Kurallara Uygun Şekilde Ayarlamalar Yaparsanız Gelir Oranı Tıklanmalara Ve Reklam Oranına Göre Artış Gösterebilir.

Seo Çalışması Veya Backlink Çalışması Yaparak Sitenizi Ön Sıraya Taşıyabilirsinz.

4.Sizce bu işe devam etmeli miyim ? sonunda elimizde patlamasın ?

Eğer İşinizi Severek Yapıyorsanız Devam Edebilirsiniz. Elinizde Patlayacak Birşey Yok .

Eğer Yayınlayan İçerikler Özgün Ve Kaliteli İse Sitenize Sponsor Arıyabilirsiniz Elbet Destekçi Çıkar.

118baran

Üye
15 Eyl 2018
51
0

Çeşitli Web Siteleri İle Anlaşarak Karşılıklı Reklam Yapabilirsiniz.

Pek Fazla Yoğun Bir Miktarda Gelir Elde Edemezsiniz Ancak Eğer Siteyi Yeterince İlgi Çekici Detaylı Kurallara Uygun Şekilde Ayarlamalar Yaparsanız Gelir Oranı Tıklanmalara Ve Reklam Oranına Göre Artış Gösterebilir.

Seo Çalışması Veya Backlink Çalışması Yaparak Sitenizi Ön Sıraya Taşıyabilirsinz.

4.Sizce bu işe devam etmeli miyim ? sonunda elimizde patlamasın ?

Eğer İşinizi Severek Yapıyorsanız Devam Edebilirsiniz. Elinizde Patlayacak Birşey Yok .

Eğer Yayınlayan İçerikler Özgün Ve Kaliteli İse Sitenize Sponsor Arıyabilirsiniz Elbet Destekçi Çıkar.

cevabınız için teşekkürler yazdığınız maddeleri dikkate alacağım, ayrıca bu işi yapmaktan zevk almasaydım hiç başlamazdım.

Ayrıca böyle ücretli seo destek veren siteler var sizce işe yarar mı ?

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
cevabınız için teşekkürler yazdığınız maddeleri dikkate alacağım, ayrıca bu işi yapmaktan zevk almasaydım hiç başlamazdım.

Ayrıca böyle ücretli seo destek veren siteler var sizce işe yarar mı ?

tabiki yarar tabi işi bilene yaptırmakta fayda var :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.