Paylaskazan.co Reklam Taktikleri ?

Xlpode

Üye
19 Ağu 2017
198
0
Arkadaşlar bildiğiniz gibi paylaskazan sitesi üyelik başına para ödüyor. Siteden aldığımız linki adnimo gibi yerlere reklam verirsek karlı çıkar mıyız ? Başka bir site için adnimo ' dan reklam vermiştim ben 2 hafta önce. 100,000 görüntülenme en az 50,000 hit alıyordu. Çok iyi bir rakam. 50,000 kişiden 500 'ü üye olsa pc'den 1000 tl eder. Sİzce reklam vermeli miyim ? Cevaplarınızı bekliyorum. Veya sizin de reklam taktiğiniz varsa yazarsanız sevinirim.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Aslında adnimoya reklam verip denesem diyorum ama en az 20 $ istiyor reklam için. Değer mi, değmez mi şüpheliyim :)

sen en iyi ne yap biliyomusun abaza taktiğini dene gunluk 10 Tl'ye ulaş elinden geleni yap bi kaç gun daha bu taktiği yap 20 dolar yani 75 Tl felan reklam satin al zaten paylas kazandan 20 dolar kazanmissin hem paran bosa gitmez bence senin dedigin cok mantikli reklam alalim dimi ugrasamayiz insanlarla gercekten :)

aynen ya 2 günde 500 takipçiye ulaştım :D
ortalığı yakıp kavuruyorum :)
dur şimdi bi daha gireyim :RpS_thumbsup:

valla ben ortaliği kasıp kavuruyorum bi tane pc yazilmicisina denk geldim uyandi çakal sonra engelledim :) gerçekten ter dokuyorum onlari uye ettirmekten..
adama yayina gel beni izle felan link atiyorum adam numara atmis whatsapptan goruntulu istiyor :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Xlpode

Üye
19 Ağu 2017
198
0
sen en iyi ne yap biliyomusun abaza taktiğini dene gunluk 10 Tl'ye ulaş elinden geleni yap bi kaç gun daha bu taktiği yap 20 dolar yani 75 Tl felan reklam satin al zaten paylas kazandan 20 dolar kazanmissin hem paran bosa gitmez bence senin dedigin cok mantikli reklam alalim dimi ugrasamayiz insanlarla gercekten :)

6 k Hesap var gelen yok giden yok :)

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
6 k Hesap var gelen yok giden yok :)

6 k'mi siz instagram kullanmayi bilmiyosunuz 2.5 k ile gunde 50 kişiyi trolleyip uye ettiriyorum ama 5Tl felan geliyor çiplak kari kizlari takip edin onlarin fotolarinin altinda yorum yapin direk gelmezlerse bende bisey bilmiyorum benki akiyor akiyor :D sorusu olan varsa sorsun beyler yada ozelden yazabilir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.