PayPal da ki Bakiyeyi Kullanma

MeMoRix211

Üye
3 Haz 2017
85
0
Göklerden
Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bir yabancıdan ödeme almak için canada vpn ile direk bir hesap açtım 21 usd ödeme aldım. Şimdi sorun şudur: Ben nasıl bu bakiyeyi aliexpressde kullanırım ve ya kendime çekebilirim? Çok acil yardımlarınızı bekliyorum. Çünkü hesaplarımda bu para ile 4 gb ddr3 1333mhz ram alacaktım.

22 Ağu 2017
167
0
Mardin
Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bir yabancıdan ödeme almak için canada vpn ile direk bir hesap açtım 21 usd ödeme aldım. Şimdi sorun şudur: Ben nasıl bu bakiyeyi aliexpressde kullanırım ve ya kendime çekebilirim? Çok acil yardımlarınızı bekliyorum. Çünkü hesaplarımda bu para ile 4 gb ddr3 1333mhz ram alacaktım.

hocam banka kartınız varsa havale yapabilirsiniz yanlış değilsem

MeMoRix211

Üye
3 Haz 2017
85
0
Göklerden
hocam banka kartınız varsa havale yapabilirsiniz yanlış değilsem

Hocam banka kartı ekledikten sonra ne yapmam lazım o sıkıntı? Bununla ilgili 2017 de çekilmiş video var çekme adı altında, ondan sonra aynı mantıkla bir de 2018 de açılmış ama bu sürede paypal güncellenmiş sitesi 2018 de çekilen videodada çekmekten bahsetmiyor onu kartta kullanmaktan bahsediyor.

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Hocam bekleme zamanı geçti sıkıntı yok arkadaş yeni hesap açma anlatmış konusunda onda bekleme olabilir onu söylemiştim. Ama sorun şu arkadaşın methodunda ininal sanal kart eklemekten bahsetmiş ama şu an ininal kabul etmiyor paypal kaç tane denedim.

Şahsen benim paypal hesabımda ininal kart ım ekli durumda fakat sanal kartları eklemeyebilir net birşey söyleyemem.

17 May 2014
236
0
Izmir
Oncellikle Paypal konusunda bilgili olan biri olarak soyluyorum.

Parani hesapta fazla tutma. 32K param var Paypal da ve getirtemiyorum buraya.

Aliexpress paypal kabul etmiyor fakat amazon gift card filan deneyebilirsiniz.

powertimsah

Yeni üye
6 Ara 2006
27
0
Salzburg
Yanlış anlamaya mahal verecektir elbette lakin çözüm öneriyorum.
''Parayı benim Paypal Hesabıma gönderebilirsin. Arkadaşıma gönder seçeneğinden.'' Bu sayede Paypal hesaptan hesaba havale ücreti almaz. Ardından Team Viewer ile benim bilgisayarıma bağlanıp, istediğin ürünü kendi adresine benim hesabımdan yapabilirsin.
Salzburg'dan selamlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.