pc aldım görev çubuğu simgeleri küçük

assasinn

Üye
6 Ocak 2016
223
5
ADANA
Arkadaşlar win11 yüklü yeni laptop aldım görev çubuğundaki simgeler chromenin üst tarafı vs hepsi çok küçük tabi bu durum oyunlarda yansıyor....bütün çözünürlük ayarlarını vs hepsini denedim değişen bişi olmadı

Çözüm
Sorun ciddi gözükse bile
İşletim sistemini Windows 11 den Windows 10 a çekebilirsen böyle bir sorun daha yaşanacağını düşünmüyorum. (Yani temiz kurulum , format)

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,720
1,658
Ölçeği değiştirmeyi denedin mi? Default olarak %125'te gelir. Bunu %150 yaparak ekrandaki simgeleri büyütebilirsin.
6w5fjtv.png

assasinn

Üye
6 Ocak 2016
223
5
ADANA
yaptım işe yaramadı...mesela oyunlarda normalde sayfaya 10 slot sığarken bende 15 slot ve küçük küçük öyle diyelim.....ve bir çok şey bu mantıkla çalışıyor şu anda chrome bile

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,207
987
Photoshop 🔥
Arkadaşlar win11 yüklü yeni laptop aldım görev çubuğundaki simgeler chromenin üst tarafı vs hepsi çok küçük tabi bu durum oyunlarda yansıyor....bütün çözünürlük ayarlarını vs hepsini denedim değişen bişi olmadı
Merhaba dostum sana birkaç çözüm önereyim ilk once rubyegenin dedigi gibi yapmalisin normalde çözülmesi gerekmekte ama çözülmedi demişsin oyunlarda boyle bir sorun yaşaman çok garip eğer win11 kullanmak istiyorum dersen yarın bir bilgisayarcıya götür senden 40 50 tl den fazla maliyet isterse yaptirma bile o kadar bile etmez yapacagi 2 dk lık iş dusundugum kadarıyla ve en son kesin bir çözüm olarak win10 kurarsin direk cozum elde edersin.

Cevaplar arasında çözümü bulunca doğru çözüme çözüldü vermeyi unutma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.