Pc alıcam İyi mi, kötü mü söyler misiniz?

oxydes

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
490
5
100
GN-z11
Merhaba hocam, bana kalırsa sistem harika, donanım arşivi de zaten iyi sistemler toplar. Fakat itopya ile ilgili çok şikayet var. Sistemi aldıktan sonra herhangi bir üründe arıza çıkarsa iadesini çok uzun süre içinde yapıyorlar vb. Yani emin olamadım.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Ne tür oyunlar hocam??? Açıkçası ben ultrada oynatabileceğini düşünmüyorumLeatrix

Dostlar merhaba ben şu PC yi almayı düşünüyorum, iyimidir sizce ? Bana Linux da ve oyun oynarken sıkıntı çıkarmasın yeter.

https://www.itopya.com/da-sistem4-a...b-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/

Merhabalar,

Aşağıdaki web sitesine alacağınız bilgisayarın donanımlarını girdikten sonra hangi oyunları oynayabileceğinizi ve alacağınız bilgisayarın performansını ölçmeniz mümkün.

https://www.userbenchmark.com/PCBuilder

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
48
Merhaba,

İtopyadan seçeceğiniz bilgisayarların hepsi iyidir zaten. Şimdiden hayırlı olsun :)

Saygılarımla...
kanserojen

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia
Merhaba hocam, bana kalırsa sistem harika, donanım arşivi de zaten iyi sistemler toplar. Fakat itopya ile ilgili çok şikayet var. Sistemi aldıktan sonra herhangi bir üründe arıza çıkarsa iadesini çok uzun süre içinde yapıyorlar vb. Yani emin olamadım.

Teşekkürler hocam araştıracağım...

kanserojen

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
880
48
hocam öyle diyorsunuz da itopya ile ilgili çok şikayet var? kanserojen

Herkes dört dörtlük değil incihesap, teknobiyotik gibi yerlerdende alabilir ama İtopyayı sormuş İtopya Turbox gibi bilgisayar toplamıyor, sağlam topluyor onu demek istedim. Zamanında sipariş verdim sorunsuz geldi ayrıca, şikayet olmasıda normal her şirketin kusuru vardır.

Son düzenleme:

ShockLeader

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
377
5
Merhaba şahsi fikrimi söyliyeceğim.Ekran kartı olarak Msi Rx580 almanızı öneririm 256 bit kasa da bulunan pulse 128 bit sadece çok az çekirdek hızı olarak yüksek.Pulse Kalite olarak msi ile bir olmaz.Ssd olarak Sandisk 480 Gb almanızı öneririm.üstünde ki m2 ssd bir çok kişi şikayetçi ileride yavaşlıyor ve takılmalar yapıyor.
ekran kartı farkı +173 lira
sandisk 90 tl daha ucuz -90
82 lira daha fazla verip bitinizi ve kalitenizi yükseltebilirsiniz diye düşünüyorum.

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia

Evet ordan almama kararı aldım hakkında pek çok şikayet var . Teknobiyotikten araştırıyorum şimdi.

Surfer

Yeni üye
6 Şub 2019
15
0
İstanbul
Ekran kartını RX580 ile vey GTX 1660 ile değiştirmeni önerebilirim, bütçendeni bir tık arttırmış olursun ama daha iyi bir performans alabilirsin.

aeastroom

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
267
4
Bartın
sistem genel olarak çok güzel ancak özellikle ne için kullnacağını söylersen daha iyi yorum yapabiliriz :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.