Pc Çok Yavaş

CyberPast

Üye
8 Nis 2013
153
0
Kayseri
Arkadaşlar Bilgisayarım Çok Yavaşladı Ne Yapmamı Önerirsiniz , İnternet de Yavaş Ama Masa Üstünde Bir Klasör Açıyım Diyorum O Açılmaya Ben Evin İçini Turlayıp Geliyorum

Önerilerinizi Lütfen Yazınız

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
Yaw sistem gereksinimlerin kurduğun windowsa uyuyosa sıkıntı kalmaz önerilen sistem gereksinimleriyle uyuşsun birde iobite ait asc,driver booster,smart defrag,game booster herşeyi dene antivirüsün olsun virüs taraması yaptır çok prorgam kurma ve sürekli dosya indirme hala olmadıysa format at gitsin virüsler sonuna kadar yok olur bozylan ayarlar dosyalar vs onarılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.