Çözüldü Pc de birden bire oluşan sorun hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Arkadaşlar dün gece sorunsuz pc ile oynuyordum kapattım yattım sonra okula gittim öğle arası geldim açtım klavye ışığı yanıyor çalışmıyordu kulaklıktanda ses gelmiyor

lZlkAg.png

böyle bir şey gözüküyor daha önce höparlor yazıyordu ben de az önce format attım hala düzelmedi ne yapmam lazım neden böyle ? Yani birden bire klavye ve kulaklıka bir şey oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Otomatik driver yüklemeden kastımı yanlış anladınız. Demiş olduğum driver booster tarzı uygulamalardır.
Windows + R tuşuna basarak çalıştır’ı açın ve içerisine ” services.msc ” yazın ardından windows ses servislerinin çalıştığından emin olun.
Bilgisayarınızda yüklü güncelleştirmeler kısmında (KB2962407) dosyası varsa sağ tıklayıp kaldırın.

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
Otomatik driver yüklemeden kastımı yanlış anladınız. Demiş olduğum driver booster tarzı uygulamalardır.
Windows + R tuşuna basarak çalıştır’ı açın ve içerisine ” services.msc ” yazın ardından windows ses servislerinin çalıştığından emin olun.
Bilgisayarınızda yüklü güncelleştirmeler kısmında (KB2962407) dosyası varsa sağ tıklayıp kaldırın.

Hocam az önce sesi hallettim tüm ses ile ilgili sürücüleri kaldırıp yeniden başlattım ses düzeldi ama klavye hala ışığı yanıyor ama çalışmıyor.

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Klavyeyi sıfırlamayı deneyin

1. Bilgisayarınızı açın ve hemen Gelişmiş Önyükleme Seçenekleri ekranı çıkana kadar sürekli F8 tuşuna basmaya başlayın.
  2. Güvenli Mod seçeneğini seçip Enter tuşuna basın.
  3. Oturum açma sayfası açıldığı zaman, yönetici haklarına sahip bir kullanıcı hesabı kullanarak bilgisayarınıza oturum açın. Parolanızı bilmiyorsanız, Enter tuşuna basın.
    Windows, Güvenli Modda açılır.
  4. Başlattan aygıt yöneticisini açın ve üstten view seçeğine tıklayıp içerisindeki show hidden devices deyin
  5. Klavyenin yanında bulunan Artı İşaretini (+) tıkladıktan sonra, Klavyenin altında bulunan klavye aygıtı adını sağ tıklayın ve Windows'tan aygıtı kaldırmak için Kaldır düğmesini tıklayın.
  6. Tüm aygıt adları kaldırılana kadar klavye kategorisindeki aygıt adlarını kaldırmaya devam edin.
  7. Klavyeyi bilgisayara takılı halde bırakıp yeniden başlatın.

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
Hocam az önce sesi hallettim tüm ses ile ilgili sürücüleri kaldırıp yeniden başlattım ses düzeldi ama klavye hala ışığı yanıyor ama çalışmıyor.

Merhaba Bunun nedeni son yüklediğiniz yazılımın

sisteminizde desteklememsidir driver çakışması olmuş

Nasıl bu sorunu çözerim diyorsanız

Aygıt yöneticisine girin klavyeye gelin klavyeinizi bulup

bir önceki sürücüyü geri yükleyin sorunuz çözülür

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.