pc de görüntü yok

yunti123

Üye
25 Ağu 2011
200
0
öncelikle merhaba arkadaşlar ben dün pc yi temizledim şimdi görüntü yok ekran kartını yuvasından çıkarmıştım acaba ona mı bir şey oldu düğmeye basıyorum her fan çalışıyor ama ekran kartının fanı çalışmıyor ana kartın ışığı falan yanıyor acaba ekran kartına mı bişey yaptım yoksa harddiskimi yanlış bağladım acill yardımlarınızı bekliyorum bu arada ekran kartım msi radeon rx 1500 şimdiden teşekkürler

edit : ekan kartının fanı çalışıyo

Son düzenleme:

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
en guzeli kucuk bir test yapabilirsin ekran kartini cikart ve pc yi calistir ekranda herhangi bir goruntu varmi ona bak [eger varsa ekran kartindan kaynaklaniyor demektir ama mobo daki tek ekran karti ise bu test bi ise yaramaz ] ] daha sonra kapat sonra ekran kartini dikkatlice tak girislerini kontrol et tekrar dene eger goruntu gelirse gerisi kolay ama hala goruntu yoksa
bios tan olabilir en guzeli bios u flash la uyarmak ya da ekran kartinin cd ci var ise onunlada mumkun cd yi tak ve pc yi kapat sonra ac cd auto run la baslayacaktir

bunlar olmuyorsa bi yerden ekran karti bulup denemende yarar var belki de ekran karti yanmis olabilir

sadece bi fikir umarim halledersin

kolay gelsin

Son düzenleme:

yunti123

Üye
25 Ağu 2011
200
0
en guzeli kucuk bir test yapabilirsin ekran kartini cikart ve pc yi calistir ekranda herhangi bir goruntu varmi ona bak [eger varsa ekran kartindan kaynaklaniyor demektir ama mobo daki tek ekran karti ise bu test bi ise yaramaz ] ] daha sonra kapat sonra ekran kartini dikkatlice tak girislerini kontrol et tekrar dene eger goruntu gelirse gerisi kolay ama hala goruntu yoksa
bios tan olabilir en guzeli bios u flash la uyarmak ya da ekran kartinin cd ci var ise onunlada mumkun cd yi tak ve pc yi kapat sonra ac cd auto run la baslayacaktir

bunlar olmuyorsa bi yerden ekran karti bulup denemende yarar var belki de ekran karti yanmis olabilir

sadece bi fikir umarim halledersin

kolay gelsin

teşekkürler ama 1 tane ekran kartı var

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
biosu flash yapman mumkunmu mesela benim pc de icinde bios ceketi var onu yerinden cikarip oppisite takdigimda flash kendini yeniliyor sonra eski konumuna takiliyor tabiki eger oyle bi imkanin varsa dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.