Pc den dıdıdı diye ses geliyor

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam adminler düzeltirse sevinirim arkadaşlar ben sanal bilgisayar kurdum orada bir yere dosyaya girince dididididididid diye ses geliyor ve bu çıkıncada durmuyor hep devam ediyor önceki sanal bilgisayarımda böyle birşey yoktu acaba bunu nasıl düzeltebilirim

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Bilgisayarı kaç yıldır temizlemiyorsun? Sanırım içerde Memati Polat Alemdar ile konuşuyor bu kvp'nin fon müziğiydi.

Şaka bir yana büyük ihtimal kullandığın sanal bilgisayar uygulamasıyla alakalı bir durum,sistemini yoracak kadar özellik verdiysen aşırtma durumunda da bu ses çıkar.

METE TAHA

Üye
15 Nis 2021
106
3
Bilgisayarı kaç yıldır temizlemiyorsun? Sanırım içerde Memati Polat Alemdar ile konuşuyor bu kvp'nin fon müziğiydi.

Şaka bir yana büyük ihtimal kullandığın sanal bilgisayar uygulamasıyla alakalı bir durum,sistemini yoracak kadar özellik verdiysen aşırtma durumunda da bu ses çıkar.

bu arada ben böyle özellikler vermedim eskidende bu bilgisayara kurmuştum ama format atınca gitti şimdi yine kurdum ama bu sorun oldu bu nasıl olacak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.