PC için güncel RAT önerir misiniz?

'Herodot

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
487
298
Kuvâ-yi Milliye
Merhaba,

"DarkComet" inceleyebilirsiniz.
"njRAT" Windows işletim sistemlerini hedefler.
"NanoCore" çok daha detaylıdır.
"Quasar" kullanımı kolay basit bi arayüzü vardı en son
Poison Ivy aynı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir de Craxs RAT var ona da bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Alcatraz10

Asistan Moderatör
15 Ocak 2021
163
155
Uzay
Merhabalar, XWorm, SilverRAT, Anarchy Panel, SpyNote, 888 RAT, RPS420 RAT ve daha bir çok RAT önerebilirim mobil içinde aynı şekilde çok sayıda çok fazla özellikli RAT'lar var yardımcı olmak isterim.

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
143
18
Merhaba,

"DarkComet" inceleyebilirsiniz.
"njRAT" Windows işletim sistemlerini hedefler.
"NanoCore" çok daha detaylıdır.
"Quasar" kullanımı kolay basit bi arayüzü vardı en son
Poison Ivy aynı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir de Craxs RAT var ona da bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.
Merhabalar, XWorm, SilverRAT, Anarchy Panel, SpyNote, 888 RAT, RPS420 RAT ve daha bir çok RAT önerebilirim mobil içinde aynı şekilde çok sayıda çok fazla özellikli RAT'lar var yardımcı olmak isterim.
yav reisler ben önceden bi kere dark cometle rat attım ve şimdide atmak istedim bi ara sonra herşeyi doğru bağlayıp doğru yaptığımdan çok eminim hatta unutmuşumdur diye videosunu falanda izledim ratı atıyorum ilk virtual box da test ediyorum vt de çok güzel çalışıyor sonra başka birine yediriyorum ama programı açıyo yani rat çalışmaya başlıyo ama bana düşmüyo bi türlü gelmiyo neden acaba tünel için packetriot kullandım artık olmayınca başka ratları deniyim dedim sizce sorun nerede veya hangi ratı kullanayım çalışan yardımlarınızı bekliyorum teşşekür ederim

Biraz programlama oğren kendin yaz daha etkili vt algılamaz
fark ettiysen başlıkda öneri yazıyo senin dediğnini bende düşünebiliyorum ama yinede teşşekürler

Alcatraz10

Asistan Moderatör
15 Ocak 2021
163
155
Uzay
yav reisler ben önceden bi kere dark cometle rat attım ve şimdide atmak istedim bi ara sonra herşeyi doğru bağlayıp doğru yaptığımdan çok eminim hatta unutmuşumdur diye videosunu falanda izledim ratı atıyorum ilk virtual box da test ediyorum vt de çok güzel çalışıyor sonra başka birine yediriyorum ama programı açıyo yani rat çalışmaya başlıyo ama bana düşmüyo bi türlü gelmiyo neden acaba tünel için packetriot kullandım artık olmayınca başka ratları deniyim dedim sizce sorun nerede veya hangi ratı kullanayım çalışan yardımlarınızı bekliyorum teşşekür ederim
SilverRat bende kullanıyorum.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
939
365
SilverRat bende kullanıyorum.
o ratta bi sıkıntı var bence kullanmayın tamam iyi ama Visual Basic ile yazıldı ama builderda Dualhook var yani hem senin exe hemde ratın kurcusunun exe dosyası içinde

hocam ücretlide olur ama nekadar ücredsiz de olur
ücretli al bence ücretsiz verenler içine bisey koyar dikkat etmek gerek çünkü genelde ücretsiz verenlerin bazıları bisey koymuyor ama çoğu koyyor dikkat etcen neyse

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

silverrat s500rat s400rat xwormv5

bu araçlara bakabilirsiniz yada direkt Venom kullanabilirsiniz.

İyi Forumlar

Emo3176

Yeni üye
18 May 2020
28
8
23
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.