PC m hacklendi yardım

armut66100

Üye
29 Mar 2013
63
0
Deep web den bir hacker PC ne sızmış, bütün fotolarimi degitirip belli bir bitcoin karşılında duzeltirim falan yazmış, bundan nasıl kurtulacam,format çözer mi bu işi :confused:

HackLight

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
750
0
Dostum gramdan ben silebilirdirim o virusu fakat durum biraz ciddi gibi zaten o herif fotolarii filanda almıştır kendi pc sine oyuzden formati bas gec

gulyaban

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
285
0
Trabzon
öncelikle geçmiş olsun temiz bir format at c yı d yı sil kaçtane varsa hepsini sil
Format attıktan sonra
imajını alki virüs bulaştığında format atma derdin olmasın,ayrıca sanal makine kullanmayı alışkanlık haline getirin harddiskinizi bitlocker ile şifreleyin bunları yaparsanız virüs derdi çekmezsiniz.

armut66100

Üye
29 Mar 2013
63
0
öncelikle geçmiş olsun temiz bir format at c yı d yı sil kaçtane varsa hepsini sil
Format attıktan sonra
imajını alki virüs bulaştığında format atma derdin olmasın,ayrıca sanal makine kullanmayı alışkanlık haline getirin harddiskinizi bitlocker ile şifreleyin bunları yaparsanız virüs derdi çekmezsiniz.

hocam kusura bakmayın ama o terimlerden hiçbişi anlamadım

hem09

Yeni üye
23 Ağu 2007
9
0
Deep web den bir hacker PC ne sızmış, bütün fotolarimi degitirip belli bir bitcoin karşılında duzeltirim falan yazmış, bundan nasıl kurtulacam,format çözer mi bu işi :confused:
deepweb ten senin bilgisayarına girmişse deepweb te hangi aşamada olduğunu söylersen yardım alabilirsin.deepweb kullanırken güvenilir kişilerle yürüyün.rus ve ruslasmış olanlara karşı tedbirli olmak gerek.Yandx kullanmayın derim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.