Pc me virüs bulastı hiç bişi yapmama izin vermiyorrr

KinqStory

Yeni üye
19 Ocak 2013
41
0
ARKADASLAR BİLGİSARAYIMA BİR İLLET BULASTI .EXE HİÇ BİŞİ YÜKLETMİYO ACTIRTMIYO

ANTİVÜRÜS PROGRAMI YÜKLEYEYİM DEDİM YÜKLETMİYO YÜKLETSE BİLE ACTIRTMIYO GÜVENLİ

MODDA ACIP ANTİVÜRÜS PROGRAMI YÜKLİYİM DEDİM GÜVENLİ MODDA ACARKEN BİLGİSARAY

RESET ÇEKİYOR HER TÜRLÜ YOLU DENEDİM LÜTFEN YARDIM EDİN !!!!:eek:http://www.turkhac

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
güvenli modda pc ye reset atıyorsa Win32.Sality.bb ve Win32.Sality.exe Win32.Sality.ae virusleri bulaşmış olabilir.. çok illet bir virüstür.. pc acabiliyorsan normal olarak usb üzrinden pc taratarak kurtulabilirsin ..

ibzi

Üye
6 Eyl 2008
165
0
ANK
usb ve cd romu kullanabiliyorsa crazyboy93 dediği gibi nod32 rescue c üzerinden tarattırarak veya kaspersky rescue ile usb bellek üzerinden tarattırarrak virisler siline bilir .. oda olmadı formattan başka çare yok

cearr45

Katılımcı Üye
23 Eyl 2009
883
1
kardeş al cd yi format at tüm gerekli programlarını yükle sonra bi geri yükleme noktası oluştur o güne ait en sonda deep freeze kur al sana 0 riskli pc :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.