Pc nizi Birisi Yönetiyormu Öğrenin

malkocoglu42

Yeni üye
24 Eki 2010
9
0
net user SUPPORT_388945a0 /delete

arkadaslar bu yazilimi kopyalayip iceri atin ve entere basin islem tamamdir insallah yardim edebildiysem ne mutlu bana bu tabiki yardim amaciyla
saygilar

iskender6321

Katılımcı Üye
18 Haz 2010
302
0
kardeş windows yazılı zaten casus ne yapacan pc o girmiş bu girmiş bırakta bizim turkler girsin bizim pc lere enazından u.s.a da iyiler

Ayktx.

Üye
7 Şub 2010
87
0
dün server acdım bıtane ark'in serveri net user yazdım yoktu onceden serverı acdıkdan sonra :)

spOrT yazıodu DEEP vardı ayrı etten deep bı boka yaramıo demekkı :D

21zaza21

Yeni üye
12 Kas 2007
17
0
Support_388945a0 < bu kullanıcı sayesinde Billy amca isteği zaman PC nizi izlemeye alabilir . Bu sadece Büyük şirketler için yapılmış birşeydir. Yani, korkacak birşey yok
yasa dışı işler yapıyorsanız silin bence Güvenlik amaçlı yapılmış birşeydir.Bi bakıma izleme ihtiyaçları duydukları zaman izleyebilirler.
silmek isteyenler silebilir... resimlerde anlatılmıştır..

Microsoft'un görünmez kullanıcısı: SUPPORT_388945a0

Windows XP ile gelen Uzaktan Yardım servisi için bilgisayarınıza 'Görünmez' bir kullanıcı daha katılıyor(katıldı da) Vatandaşın adı SUPPORT_388945a0 ve bu sayede Microsoft istediği an bilgisayarınıza girebiliyor.Her bilgisayarda standart bir isim bu. Kullanıcının sizde de bulunup bulunmadığını test etmek için

Başlat > Çalıştır'a cmd yazın enterlayın gelen ekrana net user yazıp enterlayın
eger SUPPORT_388945a0 böle bir kullanıcı warsa izlenebilirsiniz demek

silmek için bunu yazın net user SUPPORT_388945a0 /delete yazın. SUPPORT_388945a0 kullanıcısı silinecektir. ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.