Çözüldü Pc oturum açma şifresi hk.

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Konu başlığını soru ile ilgili yaparsan daha çok yardım alabilirsin bu şekilde yeni üyelerin merhaba konuları gibi duruyor birçok kişi girmeyebilir şimdiden kolay gelsin :)

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,573
92
Ocak' tan gelme...
Çok yıllar önce beko servisinde çalışırken call center aracılığıyla öğrendim. Başıma geldi. Bios pilini çıkar bios kendini sıfırlar şifre sormaz demişti. Ama o zaman xp revaçtaydı.
Hakikaten işe yaramıştı.

Ama tam olarak olayları hatırlamıyorum. O gün başka bir ekleme veya bir değişiklik yaptık mı

Son düzenleme:

Elvin111

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
353
0
bilgisayari kapatin yeniden acinca tam yarida restart yapin sonra acilinca hata veriyo hata mesaji gibi birsey veriyo onnu tiklayib bekleyin tekrar acildikda sifresi oluicak

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Bilgisayarımın kullanici şifresi ni unuttum ve açılmıyor çok acil yardım bekliyorum lütfen

Merhaba değerli üyemiz, flash belleğe alttaki programı RUFUS programı ile boot edip alttaki videoya bakarak kırabilirsiniz. En etkili yöntemdir kesin sonuç verir.

İsterseniz videoda görüldüğü gibi şifreyi öğrendikten sonra da pc yi yeniden başlatıp girebilirsiniz. İlla şifreyi değiştirmek zorunda değilsiniz. Saygılarımla
Elcomsoft Admin Şifresi Kırma Bulma Değiştirme Win 7-8-8.1 Vista Xp

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=QU6Y0kfTZ0Y"]https://www.youtube.com/watch?v=QU6Y0kfTZ0Y[/ame]

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.