PC siz %50 HIZLANACAK

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
ne alaka %50,n yaptın sen..en fazla %5-10 hızlanır..atılır ama bu kadar da değil..biraz ufak atalım lütfen herkes çöm deil burda... :)

akin.6767

Yeni üye
1 Eki 2009
4
0
zonguldak-alaplı
zaten bu dosyaların bilgisayarda kapladığı alan 333 MB ben bunu sileceğime 1.66 GB lik bir oyunu silsem bilgisayar uçar demekki öyle değilmi şimdi ama yinede bilmeyereek konuşmıyım yani faydası olacağını düşünmem şimdi denecem ama korkuyorum

_Re_L_aX_

Yeni üye
20 Tem 2009
8
0
biliyordum, unutmustum hatirladim. ellerinize saglik.
ayrıca ben yaptım şimdilik sorun olmadı arkadaşlar. zaten pc silinmemesi gereken dosyaları ayıklıyor. siz istesenizde sistem için gerekli olan dosyaları silmiyor...

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
evet arkadasa katılıyorum ben her pc actıgımda yaparım orda gereksiz yere pc yi meskul eden dosya uzantıları ve pasif edilmiş virüs yazılımları var temizle ve sonraki pc acılışında farkı gör.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.