PC Termux Açmak

GurcanAksay

Yeni üye
18 Mar 2021
38
10
İzmir
Merhabalar efendim, ben okulumda siber saldırı hakkında bir sunum yapacağım fakat sunumun renklenmesi açısından termuxla bir oltalama numarası göstermek istiyorum. Okulun sunum bilgisayarında Termux nasıl çalıştırabilirim? Veya bu online linux compiler'ler ise yarar mı bu konuda ( çalıştırağım tool: zphisher)

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
80
2,232
Merhabalar termux kurmak için farklı uygulamalar gerekmekte fakat bu yöntemde işinize yarabilir.

"Windows özelliklerini aç veya kapat." kısmından "Windows subsystem for Linux(Linux için Windows altsistemi.)" ayarını aktifleştirin. Microsoft Store üzerinden Ubuntu 20.04 LTS indirin. Başlat menüsünden Ubuntu 20.04 LTS'yi açın.(Tavsiyem bunu Windows Terminal indirip onun üzerinden açmanız.)

Karşınıza Windows dosya sistemini mountlamış bir GNU/Linux terminali çıkacaktır. Dilediğiniz bash dosyasını açabilirsiniz.

Fugit|ive

Katılımcı Üye
2 Şub 2022
419
1
121
《Unknown》
Merhabalar termux kurmak için farklı uygulamalar gerekmekte fakat bu yöntemde işinize yarabilir.

"Windows özelliklerini aç veya kapat." kısmından "Windows subsystem for Linux(Linux için Windows altsistemi.)" ayarını aktifleştirin. Microsoft Store üzerinden Ubuntu 20.04 LTS indirin. Başlat menüsünden Ubuntu 20.04 LTS'yi açın.(Tavsiyem bunu Windows Terminal indirip onun üzerinden açmanız.)

Karşınıza Windows dosya sistemini mountlamış bir GNU/Linux terminali çıkacaktır. Dilediğiniz bash dosyasını açabilirsiniz.
Evet dediğin doğru ama Ubuntu belki bilgisayarına göre değişebilir mi ?

SPEED 144HZ

Katılımcı Üye
15 Kas 2021
406
1
118
Latvia
Merhabalar efendim, ben okulumda siber saldırı hakkında bir sunum yapacağım fakat sunumun renklenmesi açısından termuxla bir oltalama numarası göstermek istiyorum. Okulun sunum bilgisayarında Termux nasıl çalıştırabilirim? Veya bu online linux compiler'ler ise yarar mı bu konuda ( çalıştırağım tool: zphisher)
Bluestack indir orda play Store'dan indirebilirsin termux

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.