Pc Ve TV ile İlgili

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Merhaba Değerli TurkHackteam ailesi
Benim Bir sorunum var
Pc den Tv ye ekran yansıtmaya çalıştığımda Hem televizyon ekranı kararıyor hem de pc ekranı
ne yaptıysam çözemedim yardım!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
140
-
Pc den HDMI kablosuyla yansıtıyorsan bende de olmuştu bu biraz ne yansıttığına göre değişir çözünürlük parlaklık vs. ayarları televizyonunki gibi ayarla bazen uyumsuzluktan dolayı olabiliyor iyi forumlar

Sorunun çözüldümü peki?
TOMAR

Son düzenleme:

TOMAR

Üye
18 May 2018
180
0
NEREYE ?
Pc den HDMI kablosuyla yansıtıyorsan bende de oluyor bu biraz ne yansıttığına göre değişir çözünürlük parlaklık vs. ayarları televizyonunki gibi ayarla bazen uyumsuzluktan dolayı olabiliyor iyi forumlar

Sorunun çözüldümü peki?
TOMAR

Ben Wi-fi den yansıtmaya çalışıyorum olmuyor hem nasıl ayarlayabilirim parlaklık çözünürlük vs.
çünkü ekran karardığı zaman bağlantıyı kesene kadar hiç birşey göremiyorum
ses açtığımda ses tv den çıkıyor ama görüntü yok
bazı yerlerde ctrl+alt+f1 yapın oluyor diyorlar senin çözüm bu olabilir ama ben dediğim gibi kablosuz bağlamaya çalışıyorum
Y8Y1K6

Squdcyro

Yeni üye
8 Ara 2018
15
0
Tv için driver vardır onu yüklersen sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin ikinci bir seçenek olarak da hdmi ya da vga kablosu ile bağlayabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.