Pc yavaşlıyor

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Bu sorunu 3. yaşayışım bıktım bundan tüm pencere yazıları kayboluyor sonrada pc aşırı derece yavaşlıyor virüs olduğunu düşünüyorum ama virüs programlarında birşey görünmüyor çözümü nedir bilen yada yaşayan tekrar format atmak istemiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
Bu sorunu 3. yaşayışım bıktım bundan tüm pencere yazıları kayboluyor sonrada pc aşırı derece yavaşlıyor virüs olduğunu düşünüyorum ama virüs programlarında birşey görünmüyor çözümü nedir bilen yada yaşayan tekrar format atmak istemiyorum

Sana 360 Total Security ile tam tarama yapmanı öneririm. Bilgisayarımı zor durumlardan çok fazla kurtarmıştır :). Ccleaner ile kayıt defteri vb. taramaları da yaptır. Eğer geçmezse en son çare Windows 10 yükle. Sonradan herhangi bir program aracılığıyla bu olmadıysa büyük ihtimal ile korsan indirdiğinden dolayı böyle olmuştur

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Format atamyı denedinizmi ?

format atmktan gına geldi formatsız bi çözüm arıyorum

Sana 360 Total Security ile tam tarama yapmanı öneririm. Bilgisayarımı zor durumlardan çok fazla kurtarmıştır :). Ccleaner ile kayıt defteri vb. taramaları da yaptır. Eğer geçmezse en son çare Windows 10 yükle. Sonradan herhangi bir program aracılığıyla bu olmadıysa büyük ihtimal ile korsan indirdiğinden dolayı böyle olmuştur

win 10 orjinal virüs programları virüs göstermiyor herşey güzel görünüyo

Rootkit var bilgisayarında.
Malware bytes antirootkit +mcaffe antirıotkit indir tara.
İobit malware indir prosu nette var tarat kolay g.

yaptım sonuç alamadım

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
591

Merhaba değerli üyemiz, görev yöneticisinde kullanıcılar yazmıyorsa veya hangi hizmetin kullandığı belli değilse büyük ihtimal terminal hizmetleri durmuştur, devre dışı kalmıştır.

Çözüm: Başlat>Çalıştır ve alttaki resimler

Bilgisayarı yeniden başlatın düzelir.

1.png

Değerli üyemiz eğer düzelmezse alttaki konudaki yöntemleri aynen uygulayın.

https://www.turkhackteam.org/8080248-post27.html

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Merhaba değerli üyemiz, görev yöneticisinde kullanıcılar yazmıyorsa veya hangi hizmetin kullandığı belli değilse büyük ihtimal terminal hizmetleri durmuştur, devre dışı kalmıştır.

Çözüm: Başlat>Çalıştır ve alttaki resimler

Bilgisayarı yeniden başlatın düzelir.

1.png

Değerli üyemiz eğer düzelmezse alttaki konudaki yöntemleri aynen uygulayın.

https://www.turkhackteam.org/8080248-post27.html
teşekkürler deneyeceğim

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
"Squ4LL Terminal hizmetleri diye bi seçenek yok ve oradada bazı işlemler görünmüyor adları

CCleaner'in görev yöneticisindeki programların isimleri değiştirebilme gibi bir özelliği var belkide bu sorunu kaldırma gibi bir özelliğide bulunuyor denediniz mi?

normalde kullanıyorum zaten yüklü ama işe yaramadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.