Çözüldü Pc ye birsey oldu ? :(((

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
https://i.hizliresim.com/nJmomM.jpg FOTODA BÖYLE DÜZELMİYOR YAAAV :((NAPCAM BEN ŞİMDİ BABAM GÖRÜRSE TOPRAK ATARLAR HERALDE GOOGLEYE GİRMİYOR SETUP DOSYALARİ ACİLMİYOR HİZLİ YAZDM OZÜR DİLERİM ACİL DİYE SAYGILAR

Selamun aleykum kardesim resimdende goruldugu gibi saat ve tari ayarlariniz yalnis dogru saat ve tarihi duzenleyip kaydedin ve tamama tiklayip yeniden baslatiniz duzelmesi lazim.:)
iyi forumlar

buno02

Katılımcı Üye
1 Tem 2010
483
1
https://i.hizliresim.com/nJmomM.jpg FOTODA BÖYLE DÜZELMİYOR YAAAV :((NAPCAM BEN ŞİMDİ BABAM GÖRÜRSE TOPRAK ATARLAR HERALDE GOOGLEYE GİRMİYOR SETUP DOSYALARİ ACİLMİYOR HİZLİ YAZDM OZÜR DİLERİM ACİL DİYE SAYGILAR

bilgisayar açılır iken f8 tuşuna bas. güvenli kip modunda makinayı başlat onune çıkan küçük iletide.
Kullanıcı adı : Administrator
Şifre : muhtemelen boştur.

şeklinde bilgisayarı aç.
başlat - denetim masası - kullanıcı hesapları
>> kendi hesap adın ÖRNEK : Osman
hesap adına girdiğinde
Hesap türü - Bilgisayar yöneticisi şeklinde değiştir tamam de çık
bilgisayarı yeniden başlat.
açıldığında saati tarihi değiştirirsin.

--Alıntıdır--

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Muhtemelen sistemin Admin kullanıcısında değilsin yada aile koruması aktif bu yüzden saati değiştiremezsin. Saat hatalı olduğu için internete girmeme gibi sorunlar ortaya çıkar.

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Bigisayarın zamanını geri al Recovery ayarlardan resimden gördüğüm kadarıyla iznin yok yönetici olarak dene

Son düzenleme:

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
aleyküm selam yapiyorum ve hata diyo resimdeki gibi değişen bir şey yok yani

Buyrunuz acemiseniz burdan izleyip nasil yapilacagina bakiniz olmazsa geri bildirim yapiniz elimizden geldigince yardimci olmaya calisiriz.:) :RpS_thumbup: >>> [ame="https://www.youtube.com/watch?v=fkc89cJ0BQY"]Bios Pili Nedir ve Bios Pili Nasıl Değiştirilir-Saat ve Tarih Ayarları Nasıl Yapılır[/ame]
Umarim yardimci olabilmisimdir.
iyi forumlar.:

Son düzenleme:

Poseidon46

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
532
0
T-U-R-K
Moderatör tarafında düzenlendi:

Poseidon46

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
532
0
T-U-R-K
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.