PC ye sızma*resimli !!!

darkdorian06

Yeni üye
16 Mar 2007
35
0
abi saol ama benim bi sorum vardi: benim yazdigim ip adresinden bir sey cikmadi hic mi imkanim yok o pc ye sizmaya?

11 Nis 2007
136
2
kardeş emeğe saygı ama biraz tehlikeli bir program senin ediğin gibi workgroup olmasına dikka ettim ve rs yes ti open computer dedim ve benim bilgisayar kendi kendine restart attı bence bu programı kullanmayın tekrar emeğe saygı:)

11 Nis 2007
136
2
arkadaşlar bişeyi de ekleyeyim bu programla pc ye girme tam bir pc ye girme değil yani masaüstüne erişemiyorsunuz sadece paylaşıma açık belgelere falan girebiliyorsunuz yani tam bir bilgisayara girme değil:)

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
yok agam beleş bu :) 139 uncu porttan girer bu program :)her istediginize girmez:) girse zaten verilmez yeniler için training amaçlı:) bide pcnizi çok kasar haberiniz olsun saygılar..

BENİ TANIMAYANLAR VİDEOMA BAKSIN.

https://tik.lat/NA6wt

jackal1

Katılımcı Üye
6 Mar 2007
323
3
bi işe yaramaz istediğin adama giremezsin ama paylaşıma açık yaptırma komutu var onu çalıştırdır bat dosyası adamın makina paylaşıma açık olsun

11 Nis 2007
136
2
ben bu programın hikmetini çözdüm sadece paylaşılan klasörlere giriliyor yani tam anlamıyla pc ye girme değil yinede ellerine sağlık kardeş:)

bozkurt_34

Yeni üye
20 May 2007
8
0
HAKAN ABİ ßEN TOLGA.NASILSIN Aßİ.SANA ÖNEMLİ ßİŞİ SÖLİCEM.www.youtube.com gir arama motoru yerine tuvalet kagıdı yaz Kuranı Kerimimizi Aşalayan ßir video var onu izle.Ve gerekeni yap.GEREKENİ SEN YAPARSIN...ok mu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.