Pc yi hızdan uçurun

nazirgurbuz

Yeni üye
4 May 2007
5
0
Arkadaşlar indirmeyin işlemci ısınmasına neden oluyor.. ve bilgisiyarı kasıyor.. Hemide pc nin remiyle oynamak kadar kötü birşey yokk..

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
evet arkadaslar ben böyle bisey görmedim valla manyak bisey pc ucuyor valla yemin ederim ama dosyada virus var ama ben genede denemek icin virusleri kabul ettim gene söylüyorum ben böyle bisey görmedim benim internetim 6.000lik ama bu galiba 60.000 yapiyor hala inanamiyorum cokkkkkk ama cokk tesekürler full versiyonunu bulurssan sevinirim arkadasim tesekürler

raiden_

Katılımcı Üye
18 Şub 2007
376
0
ana pc camdan uçtu gitti geri getirme programı varsa elinde verirmisin :) bide yakında ruhu bedenden ayıran program çıkıcak bekleyin :)

radyocu_x

Üye
19 Ocak 2007
106
8
Ankara
ben dahil

birader buraya birşeyleri yükleyip göndermeden önce bi araştır bakalım verilmişmi verilmemişmi bu programdan biri ben olmak üzere 3 defa konu acıldı
beleşcilik yapma oldumu...:diablo

crack

Katılımcı Üye
28 May 2007
498
4
Her şey bi yana ben indirmedim ama bu programın zararları varmı 1. işlemciyi yoruyomu ısınmasına ve bunula beraber ömrünün kısalmasına neden oluyomu
2. bi arkadaşımız rem lerden bahsetmiş remleride kötü yönden etkilermi bana bu program sadece pc son güclerine kadar zorlamak ve yormak, hızlanıyor ama karşılıksız da değildir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.