Pclerde Arka planda çalışacak Bir bot

sirgloomy

Yeni üye
23 Eki 2009
7
0
Başlık bir kötü oldu diyebilirim
İstediğim olay şu şekilde
Kullanıcıların bilgisayarlarına bulaşarak arka planda benim verdiğim linke girip index gönderecek
tamamen organik olacak ve google bunu yanlış değerlendirmeyecek
Böyle bir programlar yazılıabilir mi
Varsa Nerden temin edebilirim
Yorumlarınız için Teşekkür Ederim

sirgloomy

Yeni üye
23 Eki 2009
7
0
bence yapmak istedigin şey çok zahmetli ve gereksiz onun yerine masaüstü arkaplanını degistirmeni ve adamın degistirmesini engellemeni öneririm= "Win7 Masaüstü Arka Plan Değiştirmeyi Engelllemek"
dostum programın mantığını tam olarak anlatmadım galiba
istediğim program benim verdiğim site yada video linke bulaştığı pcden girecek site ise gezecek video ise izleyecek ve çıkacak
bir virüs olacak yani kısaca program bile değil

Respawn Csx

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
350
0
127.0.0.1
Dostum kendi siten için böyle bişey yapacaksan kesinlikle yapma seo konusunda bu başlık altında yardım ederim sana bunu yapıyosun hitleap jingling otohits gibi programlarla ilk bi yükselişe geçiyosun sonra 100 yıllık ağacı 2 yılda sarmalayan sarmaşık gibi bi anda kuruyup gidiyosun google komple çekiyo arama sonuçlarından. bu işi sağlam ve istikrarlı yapman lazım paravan blogların düzenli kastığın backlinklerin sosyal medya hesapların olmalı (pinterest-delicious-reddit-scoopit-google plus-linkedin-stumbleupon-digg öncelikli) ama ptp reklam türüyle para kazanmak için böyle bişey yapmayı planlıyosan ondada fikir verebilirim

sirgloomy

Yeni üye
23 Eki 2009
7
0
Dostum kendi siten için böyle bişey yapacaksan kesinlikle yapma seo konusunda bu başlık altında yardım ederim sana bunu yapıyosun hitleap jingling otohits gibi programlarla ilk bi yükselişe geçiyosun sonra 100 yıllık ağacı 2 yılda sarmalayan sarmaşık gibi bi anda kuruyup gidiyosun google komple çekiyo arama sonuçlarından. bu işi sağlam ve istikrarlı yapman lazım paravan blogların düzenli kastığın backlinklerin sosyal medya hesapların olmalı (pinterest-delicious-reddit-scoopit-google plus-linkedin-stumbleupon-digg öncelikli) ama ptp reklam türüyle para kazanmak için böyle bişey yapmayı planlıyosan ondada fikir verebilirim
bizim işimiz genele web siteleriyle olmuyor orda ki web site demem deki amaç programın mantığını anlatmaktı amaç zaten web sitelerine index aldırmak değil farklı bir projemiz var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.