PCmin özellikleri yetiyor ama cok kasıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali7887

Üye
27 Tem 2009
172
0
Arkadaslar pc min özellikleri amd 3000+ 2.01 ghz 896mb ram nvıdıa geforce6100 nforce 405 lord of the rings conquesti yükledim actım lowda bile feci kasıyor nedenı nedır acaba

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
İşletim Sisteminizi güncel Tutun.. ekran Kartının güncel Driverini Kurun.. ram'inizi yükseltin.. En Düşük Oyunlar Bile Minimum 1 GB Ram İstiyor Artk :)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Başlat-Windows Update Sekmesine Gelin.. Microsoft'un sitesine Yönlendirecek! Güncellemeleri Arayın.. Uygun güncellemeleri Bilgisayarınıza Kurun!

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Şimdi Rami 896 Olrak Vermissin Buda Ekran Kartı Veya Başka Bir Donanım Büyük İhtimal Ekran Kartı Sistemden Ram Çalıyo Eğerki Ekran Kartı Çalıyosa Zaten Kasması Normal Buda Ekran Kartının Paylaşımlı Olduğunu Gösterir...O Dediğin Oyun Yüzüklerin Efendisi Strateji İse Oyunu Geniş Bir Alanda Ram Kullanmakta Senin Ekran Kartı Ramden de Çalıyosa Hem Kendisi Zorlanır Hemde Sistem Zorlanır...
Eğer Dediğim Gibi Strateji İse Ram Karşılamıyo...Ekran Kartıda Kararsız Çalışır...

Bir Teşşekkür Hakkettiğimi Düşünüyorum....THT YARDIM

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Arkadaşlar Bi Konuya Açıklık Getirmek İstiyorum Ben Tekno Marketlerde Çalıştım Şunu Bilmenizi İstiyorum ki 128 Mb Ekran Kartı Yeterlimi Diye Soran Arkadaşlar Var Doğrusu Şu Aslında Bazı Arkadaşlar 1Gb Ekran Kartı Aldım Ama Bazı Oyunları Açmıyo Neden Diye Soruyolar Ekran Kartının Kaç Mb Veya Kaç GB Olduğu Değil Kaç BİT Olduğu Önemlidir Kataloklara Bakın Ekran Kartlarının Bit Değerleri Yüksek Olanları Çok Pahalıdır... 512 Mb Ekran Kartı Alırsınız Ama Bit Değeri 64Bit İse İşe Yaramaz İdeal Standart Normal Ekran Kartı İse 256Mb 128Bit İş Görür Ram de 2GB Olursa Yeterli Ayrıca Ram Lerin Fiyatı Gerçekten Çok Düştü...
Son Olarak Oyun İçin Ekran Kartları Almak İsteyenler Ati Asus Vb Oyunlar İçin Özel Üretilmiş Serilere Yönelmeli...

Bir Teşşekürü Hakkettiğimi Düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.