Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

puni$her

Kıdemli Üye
Daha Önceden Verildi Ve Çok Tutuldu Forumda Tekrar Paylaşmak İstediim

Kullananların Yorumları ;)

Gerçek Mesajı Gönderen ozanoral
Çok sağol ya pc çıldırdı
Bayram günü sanki pcyi kescez yerinde duramıyor...
Bu arada özel mesaj atıcam ilacı yollarsın...
Ellerine Emeklerine Sağlık...

Gerçek Mesajı Gönderen ::EceL::
KArdes Dedigin KAdar WAr PC uctu Uzaya Kaçti 2 Aydir bekliyorum Ne zmn Gelcek Bilgisayarim Acaba Bide Full Olsa Düşenemiyorum Pc yi mubagalasi Bir Yane Gercekten Güzel Program Tşkler
Gerçek Mesajı Gönderen engindincer
yaww bende çift çekirdek var zaten uçuyorm :D bunuda yüklersem hiç tutamazlar... paylaşımın için teşekkürler...
~~Program Hakkında~~

PROGRAM İŞLETİM SİSTEMİNİZİ,İNTERNET HIZINIZI DELİ Bİ ŞEKİLDE HIZLANDIRIR VE KONTROLÜ KAYBEDEBİLİRSİNİZ. EN DÜŞÜK SİSTEM PERFORMANSINDA BİLE XP Yİ UÇURUR.PROGRAMDAKİ ÇUBUKTAN BUNU YAPABİLİRSİNİZ.

1-DOWNLOAD ESNASINDA ÇOK HIZLI İNDİRİR..
2-SMİLELER,İCONLAR,HAREKETLİ AVATARLAR O KADAR HIZLANIR Kİ AFALLARSINIZ.
3-HIZDAN DOLAYI MSN E GİRENİ ÇIKANI GÖREMİYECEKSİNİZ.:D
4-PC OYUNLARINI OYNARKEN BİLE OYUN İÇİNDEKİ SÜRATE ŞAŞIRACAKSINIZ.SON SÜRATE AYARLARSANIZ OYNAYAMAYACKSINIZ BİLE.
5-İNTERNET SAYFALARI ÇOK HIZLI AÇILIP KAPANCAK ÖYLE Kİ BUTONA BASTIĞINIZ SALİSE WEB SAYFALARI AÇILIR.
6-PC Yİ HIZLA KAPATIR,HIZLA AÇAR

KULLANIM BİLGİSİ:
SLOW:YAVAŞTIR
FAST :HIZLIDIR

NOT:DİKKAT EDİN PC NİZİ KAPATTIKTAN SONRA BAĞLAYINKİ UÇUP GİTMESİN.SABAH PC NİZİ YERİNDE BULAMAYABİLİRSİNİZ.:D

Emeğe Saygıyı Bekliyorum ;)

Patch'ı Programı Kurdugunuz Yere Yanii Speedyxp Programına Uygulayın Ve Artık Full'dur Uzun Biir Araştırma Sonucu Buldum..

Güle Güle Kullanıın ;)

Rar Şifresii:www.forumlife.biz

speeder XP.rar - 0.51MB

Virüs var demeyin Pach'ten kaynaklanıyor ;) Antileri kapatıp kurun Sonra virüs var demeyin..!

Moderatör tarafında düzenlendi:

kötüchocuq

Katılımcı Üye
5 Ara 2009
264
1
Cehenemden/baglanıyom
off kardes naptın sen pc balkon kapısın ordadı bı bardak su ıcmeye gıttım geldım bı baktım pc yoq bı bakdım balkondan cıkmıs ucuo sokaga sıkdım dusmesını bekledım havadaydı dustu aksam sonra kasa yandı :=) gıttım yenı kasa aldım pusff :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.