Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
yaw kardes ben bu programı indirdim ve kurdm am pc de hiç bir değişiklik qörmedim...aynı hızında devam ediyor..bunu sırrı nedir bi bakarsan..

topraks01

Katılımcı Üye
28 Nis 2008
530
1
34
Bende BiLmiyom Nerden ?
daha önceden verildi ve çok tutuldu forumda tekrar paylaşmak istediim

kullananların yorumları ;)

~~program hakkında~~

program işletim sisteminizi,internet hızınızı deli bi şekilde hızlandırır ve kontrolü kaybedebilirsiniz. En düşük sistem performansında bile xp yi uçurur.programdaki çubuktan bunu yapabilirsiniz.

1-download esnasında çok hızlı indirir..
2-smileler,iconlar,hareketli avatarlar o kadar hızlanır ki afallarsınız.
3-hızdan dolayı msn e gireni çıkanı göremiyeceksiniz.:d
4-pc oyunlarını oynarken bile oyun içindeki sürate şaşıracaksınız.son sürate ayarlarsanız oynayamayacksınız bile.
5-internet sayfaları çok hızlı açılıp kapancak öyle ki butona bastığınız salise web sayfaları açılır.
6-pc yi hızla kapatır,hızla açar

kullanım bilgisi:
slow:yavaştır
fast :hızlıdır

not:dikkat edin pc nizi kapattıktan sonra bağlayınki uçup gitmesin.sabah pc nizi yerinde bulamayabilirsiniz.:d

emeğe saygıyı bekliyorum ;)

kardeşim küçük bi ayrında daha sölim size program ortalama benim denediğim 10bin in üstünde olduğu zaman msn otomatikman kapanıyor açmaya çalıştığın zamanda bağlantı hatası alıyon benden tavsiye performans almak istiyorsan 7bin ve 8 binde dene bende öle kullanıyorum xp de oluyormu bilmiyom vistada da böle yapıyor

bortucine

Üye
3 Eki 2009
65
0
emeginize saglık

generalim elinize saglık güzel bir program.ama pc ye yetişemiyorum komple ucmasın bizim pc. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.