Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

cncnkcr

Katılımcı Üye
2 Ağu 2009
331
0
işlemcisinin ateşini yükseltmek isteyen yüklesin ben kendisini şahsen severim onu yakmak istemiyorum.. bu tarz programlarda erken yaşlanma gösteriyor bilgisayarlar :D

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Bana Bi İp Verin Uçacak Alet !!! :D

ytDlwEFpbW.gif

TR-cCc

Yeni üye
20 Ağu 2009
30
0
konuyu daha önce görmüştüm ama pc yanar filan diye denemedim ama buğün pc her halta kasıyor kızdım bende konuyu ara ara zor buldum :D

deniyecem takasa makasa bi pc var inşallah hepden kaybetmem :D

rojen_21

Üye
19 Ocak 2010
155
0
merhaba daha fazlası olan yere tıklıyorum ama bir türlü sizin dediğiniz sayfayı açmıyor bi yardım ederseniz sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.