Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
emeğe saygı+teşekkürler
şöyle bir sorum olacak...;
benim PC zaten cok hızlı ama PC de bir oyun var ve sistem gereksinimi olarak 1gb ram istior bende 448mb var oyun biraz yavaş oynanıyor ben sadece o oyunu oynarken pro'yu açıp hızlandırsam oyunu hızlı oynasam oyunu kapayınca PC yi eski haline getirsem olurmu yani olanaklı mı?yani internette ve başka şeylerde bu hızı kullanmak istemiyorum?

hacker kadir

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
343
0
arkadaşlar eğer pcmden vaz geçerim ama 2 günlükde olsa yine hızlı kullanırım diyorsanız indirin.. birşey demem ama bnm pc nin işlemcisi yandı :( ... intel centrino core 2 dou olan 2.2 ghz olan işlemci yandı veri aktarım hızı ise 1500 mhz olmasına rağmen işlemci yandı garantisine verdim. daha bi cevap gemedi yaparlarmı yapmazlarmı bilmem ama ben pc den oldum... bu kadar yorum da var oku indir ve ya indirme sana kalmış ama bnm pc pert... yinede emeğe sağlık puni$her kardeşim

tolqii

Üye
11 Kas 2009
92
0
lan de get ya böle sey mi olur neymiş int. hızlandırckmıs arkdslar kanmayın böle seylere oF. sacmalık resmen ..

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
alllah allah bu yorum yazanlar speeder xp yi yenimi duyuyuo nası yha speeder xp çoktandır var hemde virüslü bu program sölim ama zararı yoktur...

tolgii olm bu pc yi gerçekten hızlandırır

Trojanmen

Yeni üye
6 Ağu 2012
12
0
abi bilgisayar ucuyo amk oyun oynayamıyom hızdan :D bazen arada zıplıyo filan kasa delirdi gibi bisey oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.