Pc’ye Sızma = Bilgisayara Girme ( Resimli Açıklayıcı Anlatım )

25 Mar 2007
58
0
ÇANAKKALE
valla ben şunu söylemek istiyorum senin anlatımına göre tüm modemlere böyle girilebilir ama aslaaaaaa pc de güvenlik alt safhadasa çoğu modemde frevall özellğiğ var giremezsin bide telnet komutlarına zateb gerek yooki madem modem açık ip de elimizde direk ip yi explkorere yaz çıksın ve netten al her modemin kullanıcı adını ve şifresini ve direk olarak gir modeme girdin madem kullanıcı adı ve parola yazan yerine ulaştın ancaaaak bi sorunvar kullanıcı adı orada ama şifreler ........ ile görülüyor oda kolay onları açan program çok (program adı vermiyorum çünkü zarar verenler oluyor) şifreleride buldun en son ne kaldı ttnete girip şifre değiştirmek değiştirdin ve kişinin neti düştü ve birdaha bağnalamadı pekiiiiii eline ne geçti YARBAYIM hiç bişey diyebilirsinki o kişi çok terbiyesiz ama sende şimdi aynı oldun insanlara zarar vererek onun farkındamısın
ayrıca bunları alıntı yapıp kesinmiş gibi anlatmayalım hepsi alıntı bence ben bugün döndüm nete ve sizin bu turkhackteam olsun dedim ama bakıyorum anlatılanların hepsi alıntı insanlar kendileri denemeden veriyorlar ve yöneticiler dahil bence zarar verecek konuları değil bunlardan nasıl etkilenmeyiz onları anlatmak daha iyi değilmi sayın adminler
ben buradan başlamak istedim şimdi benim modem korumasız ve açılıyor diyelim sayın yarbayım ben modemimim kullanıcı adı ve şifresini değiştirirsem nasıl girersin bu bir tabiii çoğu arkadaşımız modem markasının şlifresini değiştirmez işte sorun orada değiştirin modem ne kadar dandik olsa giremzler bende bu gün bazı konular ekledim yeniyim diye baktım hiç cevap veren olmamış bazıları gerçek dışıydı ama kimse sen yalan attın dememiş herkez pc ye nbişey olacak diye korkuyor saçma sapan bi sürü komut yazıyorlar altınada sakın siz denemeyin çoook komi çooook
neyse amaç sizi eleştirmek değildi sadece modemin açıklarını ve bu şekilde girilmesini önlemekti
ayrıca insanlara zarar vererek hiç bişey elde edilmez sadece zarar verilmesine mani olmak bilgidir

vıctorya

Yeni üye
17 Haz 2008
1
0
allah razı olsun çok gusel anlatmışsın kardeş ama modeme girerek napabiliriz ki benim için onemli olan dosyalar

iksirim

Yeni üye
26 Ağu 2007
3
0
bu olayı biliyorum ama arkadaşımız çok güzel emek verip şahane bir resimli anlatım yapmış, eline koluna ve emeğine sağlık. :)

Canbili

Yeni üye
6 Şub 2008
3
0
çok sağol abicim

bu arada ip adresini o kişiye dosya atarken net limiter yoluyla da öğrenebilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.