PC'yi yeniden başlattım böyle oldu

18 May 2018
106
1
PCYI Yeniden Başlattim Böyle Oldu Acil Yardim Eder Misiniz.

https://hizliresim.com/Nnk52k

Nnk52k

cidden lazim yardimci olur musunuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
TitaniumEXC
1 bios pilini sök 30 saniye kadar güç düğmesine bas içindeki elektriği boşalt
2 hdd yi sök , öyle biosa girmeyi dene girebiliyormusun
3 hdd yi tak ve biosa gir
4 format atarken usb bellek kullanmanı tavsiye ederim
leptop ise pilini sök şarj aletini sök öyle içindeki elektriği boşalt
masaüstü ise güç kaynağina gelen elektriği kapat öyle güç düğmesine bas ve pil sökülmüş olsun

10 Ara 2009
244
0
Öncelikle ordaki yazan hatayı türkçeye çevirip hatanın ne olduğunu anlayın hata kodu yazıyorsa googleda arama yapın eğer hdd içinde değerli bi dosyanız yoksa harddiskinizi komple biçimlendirin bunun farklı yolları var cmd üzerinden komutlarla veya kullandığınız bilgisayarın boot tuşunu kullanarak deneyin yada hddnizi başka bir pcye takıp orda tamamen biçimlendirin.

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
merhaba eyer bu post senin sornunu cozerse lutfen cozuldu yaz

ilk once sana lazim olacak 1 windows 7 diski bilgisayara tak

format ekranina kec biosdan

windows7 install now da diyil asagida yazlan repair your computer e gir

ve en allltaki copmmand prompt a gir

ve aclan cmd penceresine yazmaya basla

bootsect / nt60 SYS/ force

bootrec /fixmbr

bootrec /fixboot

exit

https://www.turkhackteam.org/linux/1781470-grub-rescue-hatasi-cozumu.html

bir dsorn yasarsansa bana ozelden yaz

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.