PD Portal Access 3.0 Version (tr) (Güncellendi)

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
PD Portal Access 3.0 Version (tr) (Güncellendi) İndir (Test Et)

Güncelleme (v3.0):
Daha Çok Şey Yapılacaktı Kurul Ve Güncelleme Dosyası Falan Okadar Israr Ettinizki Son Olarak Sen Herkezin İstedigini Yapmak Zorunda Deilsin Millet Sana Sitelerini Yaptırıolar Resmen Diyen Bir Üye Sabrımı Taşırdı. Yayınladım Ama Bukadarla Bitmicek Pes Etmedim Ortaklarım MySQL ile Uraşmakta En Kısa Zamanda Oda Bitecek.Yeni Sürümler Süper Olacak.

1.öncelikle ayarlar.asp den ayarlarınızı yapın 2.sonra veritabanı klasörünüze yazma izni verin bide upload klasörüne :D 3.parent paths yetkisi etkin kılın 4.404.asp hata sayfası belirtin geri kalan ayarları admin admin şeklinde giriş yapıp yönetim panelinden değiştirin. ve bukadar düzgün çalışması lazım. gerisini siz keşfedin artık herşeyi biz söylemeyeceğim. :=)

Yapımcının açıklaması:
Selam arkadaşlar ben alper mutlu toksöz geliştirdigim kısımları girin kendiniz görün sadece bi kaç fonksiyon ve kurulum anlatacam öncelikle 1.1. versiyondan bu versiyona güncelleme dosyası yapmadım neden diceksiniz daha performanslı bir sistem için portalın veritabanını parçalara ayırdım. siz bana üye kaybı olmadan nasıl geçerim diceksiniz onun için üyelik ve forummesaj tablolarında bir oynama yapmadım tabloları direk geçirebilirsiniz. ve bazı portal kullananlarımız veritabanı yolu değiştirmemiş ve sonucunda siteleri lamer lar tarafından hackleme gibi bişey olmuştur bu sebeple sitenin şifre kısmını ayarlar.asp dosyasının içine aldım ve tema sistemi de dahil bir sürü sistem yaptım gereksiz yerleri çıkardım. sitenin genişliği üye kontrolü falan her ayarı ayarlar.asp dosyasından yapılabilir. siteyi komple sıf ayarlar.asp ile tema dosyasından değiştirebilirsiniz sisteme yeni temalar eklenecektir bunları siteden takip edebilirsiniz. şimdilik bukadar vede arkadaşlar kesinlikle veritabanı yolunu değiştirmelisiniz uyarmadı demeyin. bide ricam lütfen daha çok site üzerinden forumdan destek alın msn adresim doldu taştı 2000 kişiden sonrasını almadı ve online kişilerin yoğunluğundan msn açamaz oldum bilgisayar bile kaldırmadı lütfen desteği siteden alın. upload ile db klsörüne yazma izni vermelisiniz bide eski sürümden copyright silenler oldu fazla bir tepki göstermedim ama helal süt emmiş insanlar copyrightı değiştirdi fakat yanına sitemizin linkini koydu onlardan Allah razı olsun şimdiden teşekkürler. ALPER MUTLU TOKSÖZ [CREAYLE] NOT: BAZI BÖLÜMLER İÇERİK EKLENMEDEN SAYFA YAPISINDA BOZULMA VB GİBİ HATALAR VEREBİLİR ONLARI DOLDURDUKTAN SONRA HİÇBİR SORUN KALMAYACAKTIR. Sonradan ekliyorum bu notuda : yönetim panelinin çalışması için parent paths etkin kılmanız gerekli plesk ten yapılan bir ayar webdizinleri/proferances/ kısmında sanırım parent paths var onu aktif kılmanız gereklidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.