PDF dosyasına virüs nasıl enjekte edebilirim?

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
919
140
Merhabalar. Başlıkta da belirtdiğim gibi bir PDF dosyasına virüs enjekte edip karşı tarafa göndereceğim. Bunu nasıl yapabilirim?

Onda bana lazım olan bir önemli belge var. Onu ele geçirmek için.

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
521
119
bilmesende olur
Merhabalar. Başlıkta da belirtdiğim gibi bir PDF dosyasına virüs enjekte edip karşı tarafa göndereceğim. Bunu nasıl yapabilirim?

Onda bana lazım olan bir önemli belge var. Onu ele geçirmek için.
bununla ilgili exploitler mevcut m-etasploit kullanabilirsiniz hem bu sayede hazırladığınız virüsler güvenlik duvarına takılmayacaktır

RAT virüs ile PDF dosyasına virüs koyabilirsin. Async RAT destekliyor onu, fakat fudlaman da gerekiyor. Karşı tarafa yutturacaksan virüs değilmiş gibi göstermen lazım

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
919
140
bununla ilgili exploitler mevcut m-etasploit kullanabilirsiniz hem bu sayede hazırladığınız virüsler güvenlik duvarına takılmayacaktır

RAT virüs ile PDF dosyasına virüs koyabilirsin. Async RAT destekliyor onu, fakat fudlaman da gerekiyor. Karşı tarafa yutturacaksan virüs değilmiş gibi göstermen lazım
fudlaman gerek dediğin yani bypass mı?

AntiVirüslere takılmaması için?

Bunun için ne tavsiye edersin?

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
919
140
fudlama:Korku, belirsizlik ve şüphe satış, pazarlama, halkla ilişkiler, siyaset, anket ve tarikatlarda kullanılan bir propaganda taktiğidir.
Async RAT ile ben istiyorum ki, mesela dosyayı tıklasın çalıştırsın normal bir şekilde anlaşılmasın exe olarak çalıştırıldığı.

Merhabalar;

Aşağıdaki bırakacağım linkte işinize yarayacak video bulunuyor inceleyebilirsiniz;

Teşekkürler! Hemen izliyorum.

TURKIYEBIR

Yeni üye
28 Ara 2022
3
1

Banada yardimci olabilirmisin? Dm yolabilirsen sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.