Peki Atatürk’ü Nasıl Biliriz?//Türk Tarih Kulübü

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk müziği seven, savaştan olabildiğince uzak duran ancak müthiş bir askeri-siyasi zekâya sahip olan, iyi tahsil görmüş, giyinişine ve temsiliyetine dikkat eden bir devlet adamıydı. Kumar oynamayı sevmez, çocuklarla vakit geçirmekten hoşlanır ve hastalığı ilerlemişken bile ilim ile olan münasebetini sürdürmüştür. “Adalet mülkün temelidir(Hz.Ömer)” sözünün kendisine ait olmadığı gibi Atatürk’e mal edilen “hayatta en hakiki mürşit ilimdir” sözü Hz. Ali’ye, “köylü milletin efendisidir” sözü Kanuni Sultan Süleyman’a, “ya istiklal ya ölüm” sözü ise Şeyh Şamil’e aittir. Ancak bununla birlikte “bu ulusa ve ülkeye hizmet görevi bitmeyecektir, ya da “Öğretmenler! Cumhuriyet sizden düşünceleri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister” sözü kesin olarak Mustafa Kemal Atatürk’e aittir. Kaynağı olmayan, ya da doğrudan şahsının bilgisi dahilinde gerçekleşmeyen, gerçekte yaşanmamış vesikaları Atatürk’a mal etmek onun aziz hatırasına zarar verebilir. Bu yüzden Beyaz Tarih olarak yanlış bilinenlerden bir derleme yapmak suretiyle böyle bir çalışma gerçekleştirip dikkatlerinize sunuyor, başta kurtuluş savaşı olmak üzere tarihimizde gösterdikleri mücadelelerinden dolayı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz.

Son düzenleme:

shookdiamond

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
382
0
Mersin
Analarını Yunanlılardan,İtalyalılardan,İngilizlerin zorbalık ve tacizlerinden kurtardığı için Atatürke düşman bu kişiliksiz herifler.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Her devlet, kendi kurucularını, liderlerini öyle bir yüceltir ki ingiltere de bakirelerin ırzına geçen rüchardlar sanırsın peygamber. Ama gel gör ki bu güzel ülkemde atalarımız aşağılanıyor. Atalarımızı hayır ile yadetmek varken neden bu düşmanlık? Sonra da yunanlı çıksın, türkler barbar, bi başkası çıksın türkler yamyam... İçimize de işler yakında bu zırvalıklar. Atalarımızı hayırla yadedelim

ByJARDEL

Üye
24 Haz 2016
197
0
Smiljan
Süvari Yakup Çavuş der ki ; Düşman sadece yunan gavuru değildi ki yavrum, ingilizi vardı, fransızı vardı, italyanı vardı, rumu vardı, ermenisi vardı...

Birde bunlara yardım eden hocalar vardı, şeyhler vardı, ağalar vardı, HAiNLER vardı..
Çok şükür bizim Allah'ımız vardı, birde Mustafa Kemal Paşamız.
Bizde bu hainlere karşı savaş veriyoruz işte

shookdiamond

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
382
0
Mersin
Süvari Yakup Çavuş der ki ; Düşman sadece yunan gavuru değildi ki yavrum, ingilizi vardı, fransızı vardı, italyanı vardı, rumu vardı, ermenisi vardı...

Birde bunlara yardım eden hocalar vardı, şeyhler vardı, ağalar vardı, HAiNLER vardı..
Çok şükür bizim Allah'ımız vardı, birde Mustafa Kemal Paşamız.

Tüylerim kalktı ya,duygulandım.

death_cellat

Yeni üye
31 Eki 2007
7
0
shookdiamond : Sen Bilgilerinle Ben Bilgilerimle Yaşayalım Kardeş Atatürk'ün Bana Armağan Ettiği Bir Şey Yok Sana Ettiyse Sen Onunla Yaşa.

ByJARDEL : Allah cc Kurtarsın Kardeş Seni..

shookdiamond 2 nci Mesajına İstinaden : Aşşağılık Usluble Konuşma Bir Daha Sen Ananı Bacını Karını Senin Düşüncen ve Deyiminle Atatürk Kurtardı İse Bununla Gurur Duyup Övünebilirsin.. Kişiliksizde Sensin Karşıt Görüşle Kişiye Saygı Duyacaksın Eşşek Gibi Aksi Takdirde Uslubune Göre Cevap Alırsın Bunlarda Vasıf Kalıyor Bu Platformda.

HACKERTHT : Duymuyorum Kardeş Ama Hakaretde Etmiyorum.

shookdiamond 3 üncü Mesajına İstinaden : Flood Yapma Gevezelik Hiç Yapma Batan Sana Kardeş Battıgı Yerde Kalsın Fazla Ateşlenme.

AJEXA : Ben Aşşagılık Bir Cümle Kurmadım Kardeş Genel Diyorsan Bilemem.

ByJARDEL : Hain Sensin Kardeş Allah cc Hepimizinde Hain Gene Sensin.

Hepinizi Seviyorum...

shookdiamond

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
382
0
Mersin
shookdiamond : Sen Bilgilerinle Ben Bilgilerimle Yaşayalım Kardeş Atatürk'ün Bana Armağan Ettiği Bir Şey Yok Sana Ettiyse Sen Onunla Yaşa.

ByJARDEL : Allah cc Kurtarsın Kardeş Seni..

shookdiamond 2 nci Mesajına İstinaden : Aşşağılık Usluble Konuşma Bir Daha Sen Ananı Bacını Karını Senin Düşüncen ve Deyiminle Atatürk Kurtardı İse Bununla Gurur Duyup Övünebilirsin.. Kişiliksizde Sensin Karşıt Görüşle Kişiye Saygı Duyacaksın Eşşek Gibi Aksi Takdirde Uslubune Göre Cevap Alırsın Bunlarda Vasıf Kalıyor Bu Platformda.

HACKERTHT : Duymuyorum Kardeş Ama Hakaretde Etmiyorum.

shookdiamond 3 üncü Mesajına İstinaden : Flood Yapma Gevezelik Hiç Yapma Batan Sana Kardeş Battıgı Yerde Kalsın Fazla Ateşlenme.

AJEXA : Ben Aşşagılık Bir Cümle Kurmadım Kardeş Genel Diyorsan Bilemem.

ByJARDEL : Hain Sensin Kardeş Allah cc Hepimizinde Hain Gene Sensin.

Hepinizi Seviyorum...
Burası Atatürke sevgi duyanların formu burda ne işin var o zaman ?
Hakarette et edebiliyorsan ban yeyip bir daha da yazamazsın bizi de mutlu edersin.Seni de Allah cc kurtarsın kardeş.

death_cellat

Yeni üye
31 Eki 2007
7
0
qokay77 : Biliyorum Kardeş Ben 10 Yıldır Buradayım..
shookdiamond : Kardeş Seni Tanımak İçin Ugradım..

Konuyu Şişirmeyelim Artık

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim
Hiç kimse Atatürk hakkında haddini aşmayacak şekilde yorum yapmasın, seviyorsanız Adam gibi sevin sevmiyorsanız'da orada burada belirtmeyin içinizde dursun, Atatürkçü formu değil burası Hack formu. Bu konu'da tartışma istemiyorum.

İyi forumlar.

soner_gs

Yeni üye
24 Eyl 2006
22
0
Hiç kimse Atatürk hakkında haddini aşmayacak şekilde yorum yapmasın, seviyorsanız Adam gibi sevin sevmiyorsanız'da orada burada belirtmeyin içinizde dursun, Atatürkçü formu değil burası Hack formu. Bu konu'da tartışma istemiyorum.

İyi forumlar.

Haddini aşacak şekilde yorum yapmasın demek istediğini biliyorum. TÜRKhackteam adı üzerinde milliyetçi-milletini seven ve bu amaç doğrultusunda bilgi paylaşımı yapılan bir forum..

can3062

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
699
1
Antalya
Son düzenleme:

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Hocamın demek istediği burası Atatürkçülerin toplandığı bir forum değil bir hack platformu ayrıca bu konularda tartışmaya girilmemesini istiyoruz. Böyle mesajlar gelmeye devam ederse konuyu kaldıracağım!! Buna zorlamayın lütfen :) düşünceleriniz size kalsın dışarıya vermeyi öğrenene kadar içinizde kalsın :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.