Penetration Tester - Sızma Testi Uzmanı Eğitimi

NASSAU

Yeni üye
31 May 2009
7
1
Merhaba !

+15 yıl underground ve sektör deneyimi bulunan, OSCP sertifikalı ve hali hazırda özel bir firmada sızma testi uzmanı olarak çalışmakta olan pentest ekibimizce hazırlanmış Profesyonel Sızma Testi eğitimimiz UDEMY üzerinde çıktı.

Internet üzerinde bulunan deneyimsiz kişilerce verilen sızma testi eğitimlerinin aksine gerçek hayat deneyimi bulunan uzmanlarımızın deneyimlerinide eğitime katarak hazırladığı eğitimimizde temel ethical hacking konu başlıklarının yanısıra internet üzerinde ki eğitimlerde bulunmayan Microsoft Domain yapılarında sızma testi işlemleri, ileri ağ haraketleri, Buffer OverFlow exploit gelistirme gibi konularında uygulamalı olarak anlatıldığı eğitimimizin Sızma testi uzmanlığı konusunda kariyer yapmak isteyen, OSCP gibi sertifikasyon sınavlarına hazırlanan ve bu alanı gerçek uzmanlardan ve yaşanılmış deneyimlerden öğrenmek isteyen herkes için çok faydalı olacağına inaniyoruz.

Eğitimimizin Introsu:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=GlcD3sWfTkc&feature=youtu.be[/ame]

Turk Hack Team ekibine özel THTRULEZZ indirim kuponuyla 29.99 Tl ye eğitimimizi satın alarak ve/veya yayılmamıza yardımcı olmak adına eğitimimizi paylaşarak benzeri uzman eğitimlerin gelmesinde bize destek olabilirsiniz.

Eğitim Linki: https://udemy.com/penetration-tester-kursu/?couponCode=THTRULEZZ

Indirim Kuponu: THTRULEZZ

Şimdiden Destekleriniz İçin Çok Teşekkür Ederiz !

Son düzenleme:

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
Bomba bir eğitim, ilk fırsatta alacağım
+ reklam yasak

Son düzenleme:

NASSAU

Yeni üye
31 May 2009
7
1
Web uygulama güvenliği konusundaki eğitim içeriği hazırlık aşamasındadır. Ekibimizin oluşturduğu özel zafiyetli makine ile web uygulama güvenliği tarafında kendinizi rahat birşekilde geliştirebilirsiniz.
Çok yakında.

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Ellerine sağlık hocam eski öğrencilerinizdenim
Bende referans veriyorum bu adamdan aldığım eğitim dönüm noktamdı diyebilirim

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
ZoRRoKiN adminimiz önermişse emin olun eğitim çok iyidir.

Benim maddi durumum fazla müsait olmadığından ben alamayacağım ama ZoRRoKiN adminimiz kaçırmayın dediyse mutlaka alın :) .

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
"abi nasıl Defacer olurum nasıl şunu olurum bunu olurum" diyen ve bu işi mesleğe dökmek istiyen arkadaşlar tam sizlik bir konu değerlendirmenizi tavsiye ederim.

NASSAU

Yeni üye
31 May 2009
7
1
Dönüşlere istinaden erişebilirliği kolaylaştırmak için eğitim ücretini yeni indirim kuponuyla 29.99 Tl'ye çektik. Yorumlar için teşekkürler.

Web Uygulama Güvenliği Sızma Testi kursumuza eklenmiştir.

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
Bu udemy deki hacker eğitimlerinin hepsi çöp bunu ciddi diyorum yayıncılar eğitimlerini abartıyor işi bilmeyen arkadaşlarımızda bunara kanıyorlar ve aldıklaraına pişman oluyorlar bu eğitimler yerine kali linux, m-etasploit, etik hacker kitapları almalarını öneririm. yada illaki udemy den eğitim alacağım diyorlarsanız programlama dili eğitimleri veyada grafik tasarım eğitimleri iş görür.

Son düzenleme:

NASSAU

Yeni üye
31 May 2009
7
1
Bu udemy deki hacker eğitimlerinin hepsi çöp bunu ciddi diyorum yayıncılar eğitimlerini abartıyor işi bilmeyen arkadaşlarımızda bunara kanıyorlar ve aldıklaraına pişman oluyorlar bu eğitimler yerine kali linux, m-etasploit, etik hacker kitapları almalarını öneririm. yada illaki udemy den eğitim alacağım diyorlarsanız programlama dili eğitimleri veyada grafik tasarım eğitimleri iş görür.

Merhaba, kişisel düşüncenizdir karışamam ama kişileri yanlış bilgilendirmenin anlamı yok.

Evet Udemy gibi platformlar üzerindeki dandik eğitimlere karşı çıkarttığımız bu eğitimde, halihazırda işini yapmış olduğumuz "Penetration Testing" işlemlerini gösterdik. Eğitimi incelemeden bu denli yorumda bulunma hakkınız bulunmamaktadır.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
İninal kartım 2 gün önce kırıldı/yamuldu yani işlem görmüyor artık,, ben böyle şansın:((( benim için baya faydalı olurdu ama kısmette yokmuş:/

Eğitim videolarının CD'sini kargoyla yollayamıyor musunuz kapıda ödeme ile alalım

NASSAU

Yeni üye
31 May 2009
7
1
Eğitim videolarının CD'sini kargoyla yollayamıyor musunuz kapıda ödeme ile alalım :D

Merhabalar,

Ne yazıkki kargo ile gönderimimiz bulunmamaktadır. Bankanız üzerinde oluşturacağınız sanal kart ile UDEMY üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

İninal kartım 2 gün önce kırıldı/yamuldu yani işlem görmüyor artık,, ben böyle şansın:((( benim için baya faydalı olurdu ama kısmette yokmuş:/

Merhabalar, TurkHackTeam için özel hazırlanmış indirim kuponlarımızın bitmesi durumda dahi bizler ile iletişime geçerek indirim kuponu talebinde bulunarak indirimden faydalanabilme şansınız mevcuttur.

Bilgilerinize.

Preveze1538

Yeni üye
18 Ocak 2019
30
0
Udemy eğitimlerinden bazıları oldukça başarılı.

Bir şey dikkatimi çekti. Siber Güvenlik ile ilgili konularda bazıları video eğitimlerini, bazıları da kitapları yetersiz buluyor.

Eldeki kısıtlı kaynakları değerlendirmek gerekmez mi...

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
dostlar almanızı tavsiye ederim hem çok fayfalı bir kurs benim maddi durumum el verişli olmadığı için alamıyacağım alanlar için çok iyi bir eğitimdir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.