performans düşüşü

MALLATYALI44

Katılımcı Üye
5 Eki 2019
311
141
öncelikle merhaba herkese . benim pc nin marka huawei matebook d14 ( 16 ram, amd ryzen 4600h ) . win 11 format attım performas çok düşük şu an ama atmadan önce de performansı test etmemıstım hani win 11 denmi kaynaklı yoksa bu okul zamanı çok fazala not falan yukledım bilgisayar yoruldu ondanmı bılmıyorum . zaten matebook oılduğu için fazla bi perfoprmans beklentim yok ama düşüş olması kötü oldu . tavsiye verirseniz sevinirim .

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
182
öncelikle merhaba herkese . benim pc nin marka huawei matebook d14 ( 16 ram, amd ryzen 4600h ) . win 11 format attım performas çok düşük şu an ama atmadan önce de performansı test etmemıstım hani win 11 denmi kaynaklı yoksa bu okul zamanı çok fazala not falan yukledım bilgisayar yoruldu ondanmı bılmıyorum . zaten matebook oılduğu için fazla bi perfoprmans beklentim yok ama düşüş olması kötü oldu . tavsiye verirseniz sevinirim .
YouTube üzerinde cihaz performansı arttırma ile alakalı bir sürü içerik var. Onllara bakmanı tavsiye ederim. İşe yarıyorlar. Ayrıca kurulum sırasında herhangi bir şeye zarar gelmiş mi diye "Windows + R" ye bas. Sonra msinfo32 yaz ve entere bas. Herhangi bir donanım parçana zarar gelmiş mi diye kontrol et.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.