Persistence Port Forwarding Yapamıyorum

P4R4G0N

Yeni üye
29 Nis 2020
16
1
Herkese iyi forumlar.
Ngrok hepimizin bildiği gibi stabil çalışan bir port yönlendirme servisi,fakat bağlantı her kesildiğinde veyahut PC her kapatıldığında yeni bir bağlantı adresi veriyor.
Sanal makinenin durumunu kaydedip o şekilde de kullandım fakat belli bir süre sonunda bağlantı herhangi bir sorun sebebiyle kapanıyor.
Ngrok'un premium versiyonuna para vermeden nasıl static bir TCP alan adına sahip olabilirim?
playit,portmap gibi Ngrok alternatilerini de çok kez denedim ve maalesef çalıştırmayı başaramadım.
Bir uzak masaüstü bağlantısı olsa orada bir TCP Tunneling işlemi yapabilir miyim?
Veya evimdeki eski bilgisayarımı minik bir Server'a çevirip TCP Tunneling işlemini halledebilir miyim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,iyi forumlar dilerim :)

'Ranger

Özel Üye
13 Eki 2020
330
495
ngrogk için locallindeki ip yi bi sabit etmen lazım birde bana kalırsa bir domain i ngrogk domaini bağla sen payload ta kendi domaini girersein oda ngrogk a yönelndiri
ngrogk ip değişse bile domain sabit olacağı için reverse shell ler her zaman bağlantı kabul eder

P4R4G0N

Yeni üye
29 Nis 2020
16
1
ngrogk için locallindeki ip yi bi sabit etmen lazım birde bana kalırsa bir domain i ngrogk domaini bağla sen payload ta kendi domaini girersein oda ngrogk a yönelndiri
ngrogk ip değişse bile domain sabit olacağı için reverse shell ler her zaman bağlantı kabul eder
çok mantıklı hocam çok teşekkürler,herhangi bir video anlatım vs. var mıdır acaba?
yalnız ücretsiz planlar bu seçeneği sunmuyor galiba.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.