Pes 2012

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
Pes 2012 açınca vram 64 mb hatası veriyor ne kadar araştıdım çözümünü bulamadım acil yardım lütfen arkdaşlar

acil yardım arkdaşlar

güncel

Moderatör tarafında düzenlendi:

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
ekran kartı intel olmasa çalışacak bilgisayarı 2.el olarak aldım ve ilk baktığımda ekran kartı amd idi şimdi intel diyor 1 gb iken şimdi ise 728 mb eğer amd ekran kartı yapsam olacak kaç defa amd ekran kartı yukledım olmadı

bss

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
515
0
AFYON
İNtel hd graphic ekran kartlılar için ikinci yolu deneyin oluyor
olmadı mı
1)Arkadaslar sorun sisremin oyun icin onboard olan karti gormesi.Nvidia kartlar icin masa ustunde sag tiklayin kartin ozelliklerini gorebilirsiniz. Nvdia ile ilgili bir secenek var, ordan 3d ile ilgili olan kisimdan geliskin ekran kartinizi secin sorununuz cozulecek.
yada
2)oyunun kısayoluna sağ tıkla ve varsayılan grafik işlemci kısmına gel. oradan yüksek performanslı grafik işlemci seçeneğine tıkla ve gir. yada varsayılan grafik işlemciyi değiştir diyip oradan sürekli bir çözümde yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.