Peygamber Efendimizin (S.A.V) mezarını yıkmak isteyen Suud kralına Atatürk'ün cevabı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cesurkorkak

Yeni üye
15 Mar 2017
30
0
Haymana
Valla kardeş ben anlamadım eger boyle birsey olsaydi tersine mutlaka halka sunarlardı ne o yaziyi saklamalarindaki amaci nede o yazinin nie saklandığıni anlamadım

16 Mar 2017
100
0
HUN Devleti
|~ԼЄƠƝ~|;2660263' Alıntı:
Eline sağlık faydalı bilgi

Türklük Onurdur
Türklük Gururdur
Türklük Namustur
Türklük Birliktir
Türklük Vatan Bayraktir
Türklük Kanimizdaki Kandir Bedenimizdeki Candir
Ñè MuTlu TúRkÛm DiYeNe !

Her zaman öyleydi öyle olacak kardeşim

enion61

Yeni üye
7 Kas 2009
9
0
Bu konu tarihi açıdan tamamen yanlıştır gerçek değildir.

1- ''Suud Kralı Dikkatine !! Tarafımıza ulaşan haberlere göre ALLAHIN Sevgili ve özel Kulu, elçisi Peygamber efendimiz HZ.MUHAMMED MUSTAFA'NIN (S.A.V) kabrini yıkıp yerini degiştirecekmişsin O Mezarın Tek Taşına dokunursan KURTULUŞ Savaşını bırakır ordularımla aşağı inerim.''

Yıl 1919 Haziran 26. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Telgraf 1919'da çekilmiş fakat kırmızı yazılan yerde "Prof. Nevzat Yalçıntaş “Suudiler 1926 yılında sınırları içinde tüm mezarlıkları yıkıyorlardı. Atatürk sıranın Hazreti Muhammed’in kabrine geldiğini öğrenince bir telgraf çekerek" ifadesi var. Suud'lar mezar yıkımına 1926'da yani Cumhuriyetin ilanından sonra başlıyorsa Kurtuluş Savaşı nasıl bırakılacak daha da önemlisi nasıl 1919'da telgraf yazılacak Atatürk geleceği mi görmüş?

2- Telgraf yılı 1919 fakat o yılda Mustafa Kemal ordu müfettişiydi yani milli mücadele başlamamıştı.

Aksini kanıtlayabilecek olan var ise ziyaretçi mesajıma yazsın. Lütfen "Sen Atatürk düşmanısın hain" gibi argümanlarla gelmeyin.

bsknt06

Üye
10 Kas 2009
85
0
Bu konu tarihi açıdan tamamen yanlıştır gerçek değildir.

1- ''Suud Kralı Dikkatine !! Tarafımıza ulaşan haberlere göre ALLAHIN Sevgili ve özel Kulu, elçisi Peygamber efendimiz HZ.MUHAMMED MUSTAFA'NIN (S.A.V) kabrini yıkıp yerini degiştirecekmişsin O Mezarın Tek Taşına dokunursan KURTULUŞ Savaşını bırakır ordularımla aşağı inerim.''

Yıl 1919 Haziran 26. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Telgraf 1919'da çekilmiş fakat kırmızı yazılan yerde "Prof. Nevzat Yalçıntaş “Suudiler 1926 yılında sınırları içinde tüm mezarlıkları yıkıyorlardı. Atatürk sıranın Hazreti Muhammed’in kabrine geldiğini öğrenince bir telgraf çekerek" ifadesi var. Suud'lar mezar yıkımına 1926'da yani Cumhuriyetin ilanından sonra başlıyorsa Kurtuluş Savaşı nasıl bırakılacak daha da önemlisi nasıl 1919'da telgraf yazılacak Atatürk geleceği mi görmüş?

2- Telgraf yılı 1919 fakat o yılda Mustafa Kemal ordu müfettişiydi yani milli mücadele başlamamıştı.

Aksini kanıtlayabilecek olan var ise ziyaretçi mesajıma yazsın. Lütfen "Sen Atatürk düşmanısın hain" gibi argümanlarla gelmeyin.

Sevmiyorsan saygı duy ...!!!
Edit: Elinize sağlık adminim. Anlamayan dangalaklar için yazmışsınız ancak bazı dangalaklar okuma özürlü sanırım.

Son düzenleme:

enion61

Yeni üye
7 Kas 2009
9
0
Sevmiyorsan saygı duy ...!!!
Edit: Elinize sağlık adminim. Anlamayan dangalaklar için yazmışsınız ancak bazı dangalaklar okuma özürlü sanırım.

Öncelikle Gaziyi sevmeme gibi bir durumum yok saygı duyuyorum ve seviyorum fakat yalan bir bilgi bu. Bu arada bana dangalak demişsiniz fakat yazdıklarıma bir karşı argüman sunamamışsınız. Eğer benim dangalak olduğuma dair bir argüman ve yazdıklarımın geçersiz olduğuna dair bir karşıt argüman sunarsınız dangalak olduğumu kabul edip yazdıklarımı tezkip edeceğim.

bsknt06

Üye
10 Kas 2009
85
0
Öncelikle Gaziyi sevmeme gibi bir durumum yok saygı duyuyorum ve seviyorum fakat yalan bir bilgi bu. Bu arada bana dangalak demişsiniz fakat yazdıklarıma bir karşı argüman sunamamışsınız. Eğer benim dangalak olduğuma dair bir argüman ve yazdıklarımın geçersiz olduğuna dair bir karşıt argüman sunarsınız dangalak olduğumu kabul edip yazdıklarımı tezkip edeceğim.

Solo Türk adminimiz cevabı verecektir ve argümanları sunacaktır sana rahat ol. Çizikli orgeneral olmak için neden bu kadar heveslisin anlamadım :)

enion61

Yeni üye
7 Kas 2009
9
0
Solo Türk adminimiz cevabı verecektir ve argümanları sunacaktır sana rahat ol. Çizikli orgeneral olmak için neden bu kadar heveslisin anlamadım :)

Bakın ben burada tarih ve mantık çerçevesinde bir eleştiri/redidye yazdım lütfen karşıt argümanınız yoksa cevap vermeyin. Şuanda beni tahdit ediyorsunuz fakat ben karşımdaki kişiye ban yememe sebep olacak bir harekette bulunmadım. Üstelik Ulu Önder'e bir saygısızlığımda olmadı. Eğer mantık safsatası ve ad hominem yapacaksanız lütfen cevap vermeyin.
İyi sabahlar diliyorum.

Son düzenleme:

bsknt06

Üye
10 Kas 2009
85
0
Bakın ben burada tarih ve mantık çerçevesinde bir eleştiri/redidye yazdım lütfen karşıt argümanınız yoksa cevap vermeyin. Şuanda beni tahdit ediyorsunuz fakat ben karşımdaki kişiye ban yememe sebep olacak bir harekette bulunmadım. Üstelik Ulu Önder'e bir saygısızlığımda olmadı. Eğer mantık safsatası ve ad hominem yapacaksanız lütfen cevap vermeyin.
İyi sabahlar diliyorum.

Size de iyi sabahlar. Solo Türk adminimiz gerekli karşıt argümanları sunacaktır eminim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.