PH Leecher [Combo List Oluşturucu] V 1 - φǶ

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
9m9ZXn.jpg

+Üyelik Adınız : Rhotav
+Programın İsmi : PH Leecher
+ Kullanılan Programlama Dili : C#
+Açıklama : Belirlediğiniz keywordleri internette arayarak size pastebin sitesinden otomatik olarak combolist oluşturur.

[+] PROGRAM İÇERİSİNDEN GÖRÜNTÜLER [+]

PMOgtb.png

AS8dd6.png

[Notlar]
* Program için eklenmesini istediğiniz bir özellik var ise lütfen bunu yorum kısmında belirtiniz veyahut bana özelden ulaştırınız.
** Programın kaynak kodlarının unpack edilip paylaşılmasını kesinlikle istemiyorum. !
** Bu program ile başınıza gelebilecek herhangi bir sorunun sorumlusu ben değilim.
** Program pastebin.com ' dan veri çeker ve bu internet sitesi ülkemizde yasaklı dolayısıyla bu programı sadece vpn ile kullanabilirsiniz. (Proxy desteği ilerleyen sürümlerde eklenecektir.)
Önerilen VPN : https://www.psiphon3.com/tr/download.html

~ İndirme Linkleri ~
https://yadi.sk/d/oW8r74OH1dWpig

http://www.dosya.tc/server17/p6v8we/PH_Leecher.exe.html

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Gayet mantıklı bir uygulama olmuş phemis ancak en kısa sürede proxy eklentisini eklemek gerek ;)

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Ya Phe :D
Niye utandırıyorsun canım kardeşim :D :trl

Ellerine sağlık Phe, gerçekten çok güzel bir çalışma oldu.
Sağdan soldan aldığımız Leecher'lerin sayfa yapısından aldığı kelimeleri temizlemek ile uğraşmayacağız.

Şu an bi' tek keyword ile aldığım sonuları account reaper'e vereyim dedim, 2dk'da 7 sonuç düştü.

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Başarılı bi çalışma olmuş ama şunu düşündüm,pastebin "Türkiye" konumundan engellendiği için bu program da bi sorun teşkil eder mi?

Edit:Uyarıyı sonradan okudum,başarılar :)

Son düzenleme:

fazeL

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
735
23
Ordugâh
Başarılı bir çalışma çıkarmışsın, tebrik ederim Phemis. Bu tarz programlar bekliyorum senden.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
bizde heykır olacaktık imkan vermediler :d

ellerine kollarına sağlık kardeşim mantıklı bir uygulama olmuş başarılarının devamını dilerim :)

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Bugün aklıma gelmişti böyle bişey yapmak ama sen hızlı davranmışın kardeşim emeğine sağlık. Proxy eklentisini en kısa zamanda eklersen on numara olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.