//Phantom VPN by BiGSLauGHTeR

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Normal İnternetim 24 megabit ve speedtestte test yapabiliyorum fast com üzerinden yaptığımda 5 gösteriyor sanırım proxyleri vpnbooktan aldığın için yavaşlar .

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Normal İnternetim 24 megabit ve speedtestte test yapabiliyorum fast com üzerinden yaptığımda 5 gösteriyor sanırım proxyleri vpnbooktan aldığın için yavaşlar .

İnternet sağlayıcın Vodafone ise eski haline getirmese bile hızını arttırmalı. Ping yüzünden hız anormal olabilir. Onun dışında asla yavaş olmaz.

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
İnternet sağlayıcın Vodafone ise eski haline getirmese bile hızını arttırmalı. Ping yüzünden hız anormal olabilir. Onun dışında asla yavaş olmaz.

Vodafone Değil ve ay başındayız akk de yok ttnet kullanıyorum 25 mbps speedtestte 24 ölçüyor fakat vpn açtığımda yani seninkini açtığımda 17 oluyor nedeni vpnbook'un 20 mbps den yukarısına izin vermemesi l2tp kullanmadığın sürece çok zor zaten normal hızı vermen onu geçtim hızı arttırıyor diyosun öyle birşey yok dostum insanları yanlış yönlendirme :)

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Vodafone Değil ve ay başındayız akk de yok ttnet kullanıyorum 25 mbps speedtestte 24 ölçüyor fakat vpn açtığımda yani seninkini açtığımda 17 oluyor nedeni vpnbook'un 20 mbps den yukarısına izin vermemesi l2tp kullanmadığın sürece çok zor zaten normal hızı vermen onu geçtim hızı arttırıyor diyosun öyle birşey yok dostum insanları yanlış yönlendirme :)

Hızı ölçerken kaç ping alıyorsun merak ettim. Sunucular uzak. Normal bir durum. Sunucuların 20 MBPS kısıtlaması yok. Yanlış bilgilendirme. Zaten internet sağlayıcın Vodafone değil. Bunu kullanmaktaki amacın hız arttırması olamaz. PPTP L2PT'ye göre daha zayıf. Hız açısından dezavantajı yok. Sadece bende değil. Konunun ilk sayfasına bakabilirsin. Kaliteyi arttırmak için internetin hızlı olması gerekmez mi? :) Sunucular gayet sağlam. Sadece konum olarak uzaktalar. (Romanya gibi)

Son düzenleme:

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Hızı ölçerken kaç ping alıyorsun merak ettim. Sunucular uzak. Normal bir durum. Sunucuların 20 MBPS kısıtlaması yok. Yanlış bilgilendirme. Zaten internet sağlayıcın Vodafone değil. Bunu kullanmaktaki amacın hız arttırması olamaz. PPTP güvenli değil. Hız açısından dezavantajı yok. Sadece bende değil. Konunun ilk sayfasına bakabilirsin. Kaliteyi arttırmak için internetin hızlı olması gerekmez mi? :) Sunucular gayet sağlam. Sadece konum olarak uzaktalar. (Romanya gibi)

Baktığımda dns euro217.vpnbook.com gözüküyor ve pptp güvenlideğil demişsin bu dns vpnbook un pptp bölümünde var? Projeye bir free bile olsa sertifika eklememişsen güvenli değildir :)

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Baktığımda dns euro217.vpnbook.com gözüküyor ve pptp güvenlideğil demişsin bu dns vpnbook un pptp bölümünde var? Projeye bir free bile olsa sertifika eklememişsen güvenli değildir :)

L2PT ile karşılaştırdım dikkat edersen. Zaten programı bitirmedim. Sadece işe yarayan bölümleri açık. Sertifika eklemek güzel fikir. İleride eklerim herhalde. Zaten programla fazla uğraşamıyorum. Öyle gözükmesi normaldir. Çünkü ordan alıyorum.

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Hocam Programın Yeni Versiyonu Ne Zaman Çıkar

Bu aralar çok işim vardı. Okul, sınavlar vs derken pek fazla ilgilenemedim. Bu yüzden yeni versiyonda kendine has web browser ile gelecek program. Çoğu özelliğini tamamladım. Birkaç özelliği hala yapım aşamasında. Hafta sonu yeni sürümünü yayınlayabilirim.

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
Türk Telekomda IDM hızını 16MBPS veriyor :)
YouTube'da 1080p video izleme olanağı sağlıyor.
Türk Telekom'u AKK kaldıran sağlayıcılara eklersen iyi olur

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Program güncellendi! Yeni neler var?

+Tarayıcı eklendi. Bu tarayıcı ile normalde elde edemediğiniz hızlara ulaşabilirsiniz. (Testler yakında!)
*Tarayıcı Explorer tabanlı olduğundan bazı sitelerde sıkıntı çıkabilir. Zaten en kısa sürede değiştireceğim.
+Bağlanmama sorunu giderildi. (EU 1 serverında gerçekleşiyordu bu durum)
+Güvenlik olarak eski seviyenin üstüne çıkıldı.
+En yakın zamanda premium serverlar.
+Auto Updater en yakın zamanda programla birlikte geliyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.