phishing için uygun fiyata host lazım

15 May 2019
60
1
Merhaba free olarak düzgün çalışan host bulamadım, pahalı olmadan aylık olarak hosting alabilceğim ve phishinge göz yuman site var mı?

15 May 2019
60
1
Phishing'i uzun süredir denemiyorum dostum fakat hala çalışan free Hostlar olduğuna eminim dilersen bulmaya çalışabilirim, Hosttan ziyade Scriptinin Suspend yemediğinden emin olman gerek.
İyi forumlar.
4 5 ay önce kullanmıştım script yemiyordu 1 2 hafta rahat duruyordu site ancak şu an anında sus yiyor. byet hosttan denedim başka yerde yemedi. tma olarak nasıl emin olcam

3 Eyl 2021
89
25
Francisco
4 5 ay önce kullanmıştım script yemiyordu 1 2 hafta rahat duruyordu site ancak şu an anında sus yiyor. byet hosttan denedim başka yerde yemedi. tma olarak nasıl emin olcam
Scripti toplu dağıtılan yerlerden almamanızı tavsiye ederim ücretsiz scriptler çok hızlı Suspend yer tavsiyem yapabiliyorsan kendin yaz veya ücret karşılığı güvenilir birinden alabilirsin ama şunu bilgilendirmekte fayda var Suspend yemeyen script yoktur senin yazdığın bile Suspend yiyebilir 3-4 gün Suspend yemeden kullanman bile bi Script için yeterli olduğunu düşünüyorum.

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
288
67
Azerbaijan, Sumqayit

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.